Polecane posty

luukisool    0

Witam mam maly problem z nawiewem, a wlasciwie to z jego brakiem. wszystko dzialalo, wsiadam rano i nie dmucha wcale. sprawdzilem wlacznik i jak jest na 0 to pomaranczowy kabel ma prad i co dziwne na obojetnie jakiej innej pozycji na wszystkich kablach jest prad. niewiem czy to normalne czy wlacznik do wymiany? a moze to cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

daj prąd bezposrednio do silnika nawiewu, jak działa to na 90% padł Ci rezystor dmuchawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18

a ja mam MF 6265 i nie działają mi wszystkie nawiewy tzn wszystkie te co są z tyłu działają a nie działają boczne i te z przodu ktoś moze wie jak to naprawić albo jak dojsć do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hipo453
      Witam mam problem z niedziałającym nawiewem  w zetorze co może być przyczyną ? 
    • Przez Michał6180
      witam mam takie pytanie. dzisiaj wysiadając z traktora (mf6180) usłyszałem dziwny stukot z tyłu ciągnika ponownie wsiadłem do ciągnika zwiększyłem mu obroty dosłownie na chwile i stukanie ustąpiło. czy to jest normalne co mozę być przyczyną tego? 
    • Przez Michał6180
      Witam mam problem w mf 6180 problem jest taki ze nieraz słuchać jak stuka coś w traktorze odczepiajac maszynę usłyszałem dziwny stukot z tyłu traktora wsiadłem do traktora zwiększyłem obroty na chwile i stukanie znikło co to może być jak to naprawić? Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję
    • Przez Michał6180
      Witam mam problem w mf 6180 problem jest taki ze ostatnio jak pracowałem na polu wciskając sprzęgło do zmiany kierunku i puszczając traktor stał i po 3 4 sekundach sam gwałtownie ruszał czym to może być spowodowane jak to naprawić czy ten traktor tak ma? Za wszelkie informacje z góry dziękuję
    • Przez BenT
      Witam.
      Zakładał ktoś może zegar ciśnienia oleju do silnika mwm? interesował by mnie jakiś schemat i jaki gwint.
      Drugie moje pytanie odnośnie nawiewu. Na 1 i 2 biegu nawiew dmucha na 3 nic miał ktoś może z tym styczność?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj