120

Bizon America

Polecane posty

120    0

Hej

Mam prośbę do użytkowników, ludzi mających dostęp do Bizona America.  Potrzebowałbym dokładnych zdjęć ( może i wymiarów  smile.png ) siłownika rury wysypu i mocowań, ponieważ chciałbym wykonać u siebie daną modyfikację.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

a to musisz mieć identycznie jak w Americe??? weź byle jaki siłownik, podpasuj, przyspawaj jedno ucho do rury, drugie do kombajnu i po robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

Jedno ucho do rury jedno do kadłuba kombajnu i rura sie nie domyka sąsiad zrobił to samo i tak zapinał ręcznie domykanie a później sie okazalo ze odrzutnik obciarał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

Podaj email to ci wysle zdjęcia.Miałem kiedyś ten ten kombajn i zostały mi jakieś zdjęcia mechanizmu otwierania rury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120    0

Chciałem bazować na sprawdzonej konstrukcji, a jednak taka była w fabryce, Mój email 055rs@wp.pl
Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

Chciałem bazować na sprawdzonej konstrukcji, a jednak taka była w fabryce, Mój email 055rs@wp.pl

Serdecznie pozdrawiam :)

wstaw te zdięcia na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin14-90    0

Kolego weź sobie siłownik skrętu od bizona, przyspawaj ucho do rury drugie do boku kombajnu dokup rozdzielacz 1 sekcyjny i działa jutro mogę podesłać zdjęcia jak chcesz ja zrobiłem. Siłownik domyka prawie do końca wystarczy górny pręt zapiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

tak sobie myślę, ludzie latają w kosmos, inni tworzą w garażach ciągniki SAM, przyczepy wywrotki, a niektórych przerasta fakt że trzeba wziąć metrówkę, i zmierzyć na złożonej i na rozłożonej rurze jaki siłownik potrzeba, a potem dospawać dwoje uszu do mocowania, i chcą żeby ktoś to za nich zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120    0

tak sobie myślę, ludzie latają w kosmos, inni tworzą w garażach ciągniki SAM, przyczepy wywrotki, a niektórych przerasta fakt że trzeba wziąć metrówkę, i zmierzyć na złożonej i na rozłożonej rurze jaki siłownik potrzeba, a potem dospawać dwoje uszu do mocowania, i chcą żeby ktoś to za nich zrobił

Generalnie to gratuluje i cieszy mnie to, że Ty znasz się na wszystkim i nic Cię nie przerasta, ja wolę pozbierać i analizować informację aby uniknąć niedoróbek i uzyskać należyte działanie. Nie mam totalnie dostępu do eksportowego typu bizona, ponieważ nikt nie posiada go w okolicy, dlatego proszę o zdjęcia jak ktoś ma. Myślę, że fabryka rozwiązała problem rury najlepiej.

Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

oczywiście że nie znam się na wszystkim-nie ma takich ludzi, a jeśli ktoś tak mówi to kłamie, i się nie zna na niczym. też dużo uczę się z internetu, bo tutaj można wiele informacji znaleźć, i wiele się nauczyć, czy to ze słowa pisanego, czy z filmów na YT, oczywiście jeśli chcesz zrobić tak jak fabryka, to czemu nie, ale można to przecież dużo szybciej, i nie gorzej niż fabryka zrobić, trzeba tylko chwilę w garażu posiedzieć i pomyśleć

również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj