Michal8146

Renault 95.14 problem z napędem

Polecane posty

Michal8146    0

Witam w swoim Renault 95.14 muszę wymieniać wałek od przedniego napędu czy da się go wyjąć bez zdejmowania kół i przekaźników. Chodzi o ten wałek na zdjęciu

post-210541-0-04348400-1503125308_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

tak to możesz ciągnąć do usr... śmierci  ,musisz zdjąc kola o przekaznikach nic mi nie wiadomo następnie rozebrać zwolnice wyjąć półosie i wtedy wyjmiesz mechanizm różnicowy <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153

Wałek wychodzi z mechanizmem różnicowym i jak wyżej kolega pisze musisz porozbierać cały przedni "most" dopiero to Ci odejdzie z tą flanszą.

 

Nie wsadzaj tak śrubokrętów i łomów bo poryjesz sobie krawędzie przylegania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez killler89
      witam.zakupilem kilka dni temu ciagnik Renault 95.14 z 84 roku. zaczalem przegladac i usuwac usterki no i mam problem z filtrem powietrza, nie wiem czy tak ma byc ale w filtrze sa tylko 2 wklady siatkowe, podobne do tych od C360, jeden jest wcisniety w filtr od dolu i jest prawie na równi z obudowa filtra, a ten drugi jest pod nim i znajduje sie w juz  w misce z olejem i w niej plywa, czy tak ma byc ?prosze o szybka odpowiedz a najlepiej jakies zdjecie jak to u was wyglada bo zniwa za pasem
    • Przez killler89
      witam. mam takie pytanko czy wkład filtra paliwa w Renault 95.14 MWM(chodzi mi o ten filtr z lewej strony ten ze szklanym denkiem) jest taki sam i pasuje od 3p /mf 255 ?z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez Przemo1991
      Witam chciałbym się dowiedzieć co oznaczają kontrolki na liczniku i jak długo podgrzewać świece przed odpaleniem. I czy jest jakaś kontrolka od tego. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj