killler89

Wkład filtra paliwa Renault 95.14 MWM

Polecane posty

killler89    0

witam. mam takie pytanko czy wkład filtra paliwa w Renault 95.14 MWM(chodzi mi o ten filtr z lewej strony ten ze szklanym denkiem) jest taki sam i pasuje od 3p /mf 255 ?z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Zależy od kompletu jak najtańszy to często nie ma al już w tych parę groszy droższych są.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

jeśli masz 2 mniejsze okrągłe to to samo co 3p, jeśli jeden to 4p, kanciasty to JD


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Ale w czym problem? Z ceną, dostępnością, kolorem, ...?!

  • Like 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
killler89    0

problemu zadnego nie ma z tym ze u mnie na wsi jest mały sklep i maja takie podstawowe czesci do ursusa c330 c360 natomiast do tych zagranicznych nie maja, a zamawiac specjalnie jesten filtr ktorego pewnie przesyłka wyniesie wiecej niz sam filtr mija sie z celem, dlatego pytam czy podpasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

I wszystko jasne. Ja Ci nie pomogę, bo nie miałem nigdy MF i nie mam porównania. Ale koledzy wyżej już pisali, tylko odpowiedzi są rozbieżne. Proponowałbym podjechać do jakiegoś sklepu w mieście powiatowym i porównać. Większość sklepów POWINNA mieć katalogi - tam sprawdzą, czy podchodzi po podaniu modelu ciągnika. Albo wybierz się do sąsiada, który posiada MF255 i porównasz.

  • Like 2

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
killler89    0

wlasnie dzis zakupilem i zamontowalem, filtr jest z knecht mahle i kosztował 9zł w komplecie byly uszczelki na gore oraz doł oraz 2 oringi, kosztował 9zł. byly nizsze i wyzsze ten moj jest chyba od mf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj