Kamilc360pL

Jaką prasę rolującą do 45tys Polską czy zachodnią

Polecane posty

Kamilc360pL    1

Witam postanowiliśmy zmienić prasę w gospodarstwie tylko nie wiem jaką lepiej Polską czy zachodnią.Za polskimi przemawia dostęp do części a za zachodnimi trwałość. Zastanawiam się nad Unią df1.8d albo spipmą pz136 a z zachodnich nie wiem ważne aby prasa miała siatkę retor i noże Proszę o pomoc z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilc360pL    1

Koło 350 beli prasa pracować będzie ze 135 konnym deutz fahrem
Koło 350 beli prasa pracować będzie ze 135 konnym deutz fahrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Używaną zachodnią i raczej pasowa lub kron lancuchowy tylko w tej kasie z nożami będzie dość zmęczona ale 350 bel to jest nic na dobrą prasę i może być nawet w gorszym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Co sądzicie o prasach rolujących firmy rivierre casalis
    • Przez MrZefir85YouTube
      Witam Panowie otóż robię  sianokiszonkę oraz słomę w baloty ale nie mam jeszcze swojej Prasy Rolującej a ciągłe najmowanie usług jest nie korzystne i chciałbym jakąś zakupić w cenie tak do 40 tyś (głównie używaną bo nową w tej cenie wątpię czy się znajdzie ) i teraz mam kilka pytań jaką Polecacie Prasę pod Mojego Zefirka który ma moc 86KM i drugie czy Poradziłby sobie on w Prasie która ma 14 Noży Tnących ? Ponieważ fajnie by było jak prasa by miała rotor itp bo sianokiszonka pocięta i lepiej mi z tym ^^ .Z góry Dziękuje za różnego Rodzaju podpowiedzi,wskazówki itp można też podawać linki do ogłoszeni głównie w Rejonie Wielkopolski .Pozdrawiam 
    • Przez pierniczek
      Dzisiaj zwijałem siano prasą MF828. Ciągnik to Ursus 902. Prasa nie trzyma ciśnienia. Nie chciała zacząć zwijać belki. Zatrzymywały się pasy. Cały czas musiałem dobijać ciśnienie. W poprzednim roku prasa pracowała poprawnie. W żniwa po zamknięciu komory było ciśnienie około 160 a jak kończyłem owijać 130. Teraz ustawione 70, ale pasy z tylu zatrzymywały się i praktycznie nie chciała zacząć rozpocząć owijać. Co może być problemem? Czy winny jest rozdzielacz w ciągniku czy w prasie?
    • Przez Biahu
      Witam. Od pewnego czasu bardzo nie pokoi mnie pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.
      Choćbym nie wiadomo jak miał się rozpisywać, postanowiłem, że przejdę do konkretów.
       
      Czy Nowoczesny Ciągnik ( załóżmy np. że jakiś ursus z 2015) może obsługiwać stare maszyny? Rotacyjną, przyczepy, zbierającą... itd. ?
      Te maszyny, którymi teraz operuję są obsługiwane przez ursus c 360. I na odwrót. Czy nowoczesna prasa rolująca, może być obsługiwana przez moją c 360?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez maniex
      Witam zakupiłem niedawno taką prasę i mam problem ze sterownikiem. Prasa ma współpracować z U C360-3p do sterownika podałem prąd prosto z akumulatora +12 oraz masa do ramy. Problem polega na tym że sterownik nie zapala żadnych kontrolek ani od blokady tylnej klapy, ani od kierunków L-P, ani od pełnego balota ale owijanie sznurkiem działa manualnie oraz automatycznie. Tak wygląda mój sterownik, zdjęcie zaporzyczone z sieci:

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj