Skocz do zawartości

Polecane posty

maniex    0

Witam zakupiłem niedawno taką prasę i mam problem ze sterownikiem. Prasa ma współpracować z U C360-3p do sterownika podałem prąd prosto z akumulatora +12 oraz masa do ramy. Problem polega na tym że sterownik nie zapala żadnych kontrolek ani od blokady tylnej klapy, ani od kierunków L-P, ani od pełnego balota ale owijanie sznurkiem działa manualnie oraz automatycznie. Tak wygląda mój sterownik, zdjęcie zaporzyczone z sieci:

129596587_1_261x203_sterownik-vicon-gree

binek    264

W sterowniku od strony gdzie dochodzą kable zasilania jest bezpiecznik, prawdopodobnie przepalony, sprawdź go.post-3039-0-73157600-1436960297_thumb.jpg

maniex    0

Bezpiecznik wporzadku, jak pisałem wyżej owijanie sznurkiem na manualu i automacie działa, więc bezpiecznik ok, oczywiście po wyjęciu nie działa nic

Wiadomość z agroFakt.pl

Adam89    3

jeśli działa owijanie to szukaj przyczyny po stronie prasy. Może coś zaśniedziało. U mnie zaśniedział stycznik od zamka klapy. Mimo że prasa innej marki... ale zasada działania i sterownik są identyczne (różnica jedynie w wizualnym wyglądzie)

maniex    0

jeśli działa owijanie to szukaj przyczyny po stronie prasy. Może coś zaśniedziało. U mnie zaśniedział stycznik od zamka klapy. Mimo że prasa innej marki... ale zasada działania i sterownik są identyczne (różnica jedynie w wizualnym wyglądzie)

A miałeś kolego taki sam problem że kontrolki Ci nie działały? A może ktoś ma schemat tych pinów co wychodzą ze sterownika?

withanight    244

Zaczął bym od sprawdzenia czy diody w sterowniku są sprawne. Jeżeli działają to przeszedł bym do stycznikow i krancowek przy prasie.

Jak nie czujesz się na siłach mogę Ci pomóc, naprawiam sterowniki pras ciągników itp na co dzień. Możesz go wysłać. Napisz wiadomość lub zadzwoń 513411853

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się