Skocz do zawartości
News
gutfi888

Valmet 855-Ciągnik skręca w jedną stronę

Polecane posty

gutfi888    0

Cześć
Mam problem z ciagnikiem valmet 855 otóż musiałem przerobić trochę układ hydrauliczny i dodałem pompę na dwa paski do układu kierowniczego chodził dobrze do teraz problem polega na tym ze nie skręca w prawą stronę w lewo nie ma problemu ale nie wiem czy siadła pompa czy coś innego

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciek
      Macie styczność z ciągnikami Valmet seri 8xxx, jak u nich z awariami ,dostępnością i cenami części zamiennych?
    • Przez jan23
      Witam, interesują mnie opinie na temat tego ciągnika a mianowicie opinie jaka jest awaryjnośc tych modeli, dostepność i ceny części zamiennych, podsumowując wszystko co możecie powiedzieć konkretnie o tym modelu a co było by przydatne przy podjęciu decyzji o zakupie. Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
    • Przez banban1
      Witam. Co może być przyczyną w bobcacie, że jedna strona nie ciągnie tak jak druga?
    • Przez ArkadiuszSmykla
      Witam. Trafiła mi sie okazja kupienia takiego ciągnika (Valmet 805) i chciałbym się dowiedzieć jak on działa i wgl, jakie ma spalanie i czy sie opłaci go kupić
      Z góry dzięki.
    • Przez DodoRolnik
      Witam mam problem z moją valtrą velmet 8050, mianowicie chodzi o przedni most w którym coś trzeszczy , jeżeli chodi o olej to proszę również o dane jaki olej do mostu mam wlać. Dziękuje Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.