Polecane posty

matix0x    0

Witam! Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak działa ten dolny zaczep hitch z tymi teleskopami? W jakim celu są tam te teleskopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

nie wiesz jak działa a zakładasz już drugi temat jak to założyć i chyba nie teleskopy tylko siłowniki hydrauliczne i działa to tak ze podpinasz pod rozdzielacz hydrauliczny i jak podpinasz czy zapinasz maszynę to z kabiny rozdzielacze sterujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SajzPL    27

Te ,,teleskopy" są połączone z zaczepem i ramionami tuz.Podnosząc ramiona do końca teleskopy pociągają zaczep i wtedy dzwignią mechanicznie lub hydraulicznie zwalniasz zatrzaski zabezpieczające zaczep przed opadnięciem.Opuszczasz ramiona to zaczep opada, podnosisz do końca to się zatrzaskuje i możesz jechać.U mnie jest to niezastąpiony zaczep szczegulnie do deszczowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588
Napisano (edytowany)

nie wiesz jak działa a zakładasz już drugi temat jak to założyć i chyba nie teleskopy tylko siłowniki hydrauliczne i działa to tak ze podpinasz pod rozdzielacz hydrauliczny i jak podpinasz czy zapinasz maszynę to z kabiny rozdzielacze sterujesz

Ty za to wiesz jak to działa .

Takich doradców pełne forum ,nie możesz komuś pomóc cos do radzić nie pisz nic.

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matix0x    0

To chyba wymienię sobie mój zaczep na ten właśnie. Zobaczymy jak to usprawni pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystko zależy do czego potrzebujesz, jak tylko żeby był, to szkoda kasy na to. Taki zaczep to głównie przystosowany do dyszla z dużym naciskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubotam
      Problem polega na :
      ścieło nity na trybie, który przenosi napęd na tylny most ( wałek ze skrzyni na tylny most )
      oto pytanie ? Czy jest konieczność wyjmowania obydwu zwojnic ?
    • Przez kaka111
      Witam serdecznie wszystkich rolników i nie tylko.
       
      Chciałem zwrócić się do was o pomoc i jakieś podpowiedzi. Mam 18 lat i z powodu śmierci ojca 13 lat temu zostałem sam przy ziemi, jestem jedynym facetem w domu i wszystkim zajmuje się sam już pare dobrych lat i wydaje mi się, że mam to we krwi, kocham robić w polu. Chciałbym zostać przy gospodarce, ale chce je rozwinąć. Mam 15 ha, URSUS C-360 oraz Zetora 7211, do tego wszystkie potrzebne maszyny. Nastawiony jestem raczej na produkcję roślinną bez zwierząt. I zwracam się z prośbą do doświadczonych rolników, którzy zaczynali podobnie, chodzi mi o jakieś podpowiedzi i rady jak szybko zwiększyć swój areał, od czego zacząć i jak to zrobić.
       
      Z góry dziękuje za pomoc, liczę na poważne wypowiedzi. Pozdrawiam.
    • Przez Krzysiek3654
      Witam,
      Tak jak w pytaniu, jak ustawić zapłon w zetorze 7211?
      Interesuje mnie ile mm ma być tłok przed górnym martwym punktem.
    • Przez miszazawodowiec
      Witam przestawiając dziś zetora 7211 zauważyłem pod nim taką śrubę jak na zdjęciach. Może ona pochodzić z traktora?


    • Przez miszazawodowiec
      Witam mam pytanie czy przy wałku który trzyma łapy sprzęgła zaznaczone na rysunku w czerwonym kółku powinna być śruba z drobnym gwintem i podkładka czy kalamitka wraz z podkładką? Traktor składa drugi mechanik pierwszy nie zdołał sprostać zadaniu dlatego nie wiemy co tam powinno być. Wałek od strony baku.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj