Skocz do zawartości

Zetor 7211 – opinie, forum i zdjęcia z gospodarstw – Agrofoto

Zetor 7211 to model ciągnika rolniczego produkowany przez czeską markę Zetor. Maszyna ta od lat jest obecna w wielu polskich gospodarstwach, gdzie jest wykorzystywana do różnorodnych prac polowych i transportowych.

Na stronie tagu zgromadziliśmy praktyczną wiedzę z forum oraz galerię zdjęć. W wątkach użytkownicy dzielą się doświadczeniami z eksploatacji, opisują typowe awarie, sugerują modyfikacje oraz dyskutują o cenach egzemplarzy używanych. Dostępnych jest 84 zdjęć, które pokazują ten model w realnych warunkach pracy.

Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusjach. Jeśli posiadasz ten model, możesz dodać własne fotografie do galerii lub zadać pytanie dotyczące serwisu i części zamiennych. Twoje spostrzeżenia pomogą innym rolnikom w podjęciu decyzji o zakupie lub naprawie sprzętu.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 47 wyników

  1. Zetor dostał nowe koła
  2. zapraszam na film z udziałem zetorka!
  3. Oprysk rzepaków i pszenicy gnojówką Opryskane około 20ha rzepaków i 15 ha pszenicy Jeden wujek kursował ferdkiem i beczkowozem z gnojówką, a drugi wujek jezdził zeskiem z opryskiwaczem Jak myślicie czy taki oprysk da dużo rośliną ?
  4. Z albumu: Sezon 2016

    Rozsiewanie saletry na pszenicę Możliwe że jest to ostatnio rok z lejkiem na następny rok planujemy zakupić większy rozsiewacz
  5. Z albumu: Sezon 2015

    Oprysk na pchełkę kapuścianą 20ha opryskane
  6. Wczorajszy oprysk pszenicy Lancetem Myślę że oprysk będzie skuteczny
  7. II dawka na rzepak i pszenicę rozsiana Po niedzieli najprawdopodobniej oprysk na miotłę ... w tym roku jest jej sporo, pierwsze mieliśmy pryskać na dwuliścienne, ale jednak chyba pierwsze pryśniemy na tą miotłę ... Jakie środki stosujecie w zwalczaniu miotły ? My najprawdopodobniej zastosujemy środek z wyższej półki Lancet
  8. Kampania Buraczana 2015 =)
  9. Panowie i Panie :-) mam wielką prośbę, chodzi mi o załączenie wałka Wom z pedału sprzęgła :-) czy ktoś z was ma działający układ ? U mnie siłownik pneumatyczny niby pracuje ... Ale efektu brak :-( ciśnienie w układzie jest :-)
  10. Rozsiewanie nawozów pod rzepak Poszło około 270kg/ha polifoski 8
  11. Zetor 7211 rocznik 92' Jak siępodoba?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v