bartek1190

Prawo jazdy B+E czy T ????? Pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartek1190    0

Wita. Mam prawko kat.B. Powiedzcie mi żeby kierować ciągnikiem bez  żadnych ograniczeń  trzeba mieć T czy B+E bo chciałbym sobie zrobić uprawnienia. Przewertowałem internet i są podzielone opinie. 

Edytowano przez bartek1190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smatyl    3

Witam ja zrobiłem B+E, policja mnie kontrolowala z przyczepami i wszystko było ok,Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1190    0

No właśnie też tak mi sie wydaje. To co daje kat T ?? Chyba tylko tyle że mozna robic od 16 roku życia i można w UE jezdzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18

miałem ten sam problem i zastanawiałem sie co zrobic miałem robić T ale instruktor przekonał mnie do B+E, po zrobieniu B od razu musze zacząć robić B+E zeby nie bylo potrzeby dwa razy płacić za dokument, poza tym musze jeździć 15 godzin z przyczepą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18

w zależności kiedy robiłeś bo jak później niż rok to dolicz 200 zł za badanie i bedziesz chyba musiał powtarzać testy ale nie jestem pewien, ale za B+E jakiś 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikos22    4

Ceny kursów sprawdź sobie w najbliższych ośrodkach, albo nawet w tym, w którym robiłeś 'B'. Szukaj pod 'B+E', plus jest taki, że zdajesz samą praktykę, bez testów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

ja robiłem pare lat temu to płaciłem 1000 z lekarzem bez testów wtedy było i nie wbijali t wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520

Ja robiłem rok temu B+E to wyszło mi wszystko 1000zł a za 16lat robiłem T to jest niebo a ziemia, o ile łatwiej jest zdobyć b+e i nie ma żadnych testów oraz szybciej kurs wychodzi. dlatego polecam b+e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek3110    239

no i warto dodać że po b+e ma większe możliwości, jakies maszyny przywieźć lawetą czy coś (możesz do 3,5tony ciągnąć na haku) więc wychodzi ci jakieś dobre 2.5 tony ładunku, teraz wbijają T jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Info dla tych co kiedyś robili B+E: dodatkowo T wbijają od niedawna bo zostało to w końcu uporządkowane prawnie i dotyczy nie tylko T ale i innych kategorii, w zależności co zdaliśmy dobijają nam z automatu inne na jakie ma się wtedy uprawnienia. Jednak możliwość jazdy na T bycz B+E zawsze była, przynajmniej według niektórych interpretacji. Zależało na kogo się trafiło czy spytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielek161    189

Chciałbym się dowiedzieć czy to prawda, że mogę zacząć robić prawo jazdy 3 miesiące wcześniej przed ukończonymi latami? W czerwcu kończe 16 lat i chciałbym zrobić prawko na kat T. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cehes    627

@Danielek161, tak, kursy możesz zacząć 3 miesiące wcześniej a egzamin miesiąc wcześniej, z tym, że zaczną Ci wyrabiać dopiero w dniu urodzin. 

Tak jak mówi @romek6340, od niedawna wbijają dopiero, robiłem dwa lata temu T to wbili mi tylko T, a AM już nie, kolega teraz odebrał B to ma wbite do tego jeszcze AM i B1 ;) Ja odbieram w tym tygodniu i też byłem ciekawy czy wbiją jeszcze te dwa :) Co do tych testów, to jeżeli jest już kat. B, to nawet jakby teraz robił T to teorii zdawać już nie musi z tego co wiem ;)

Edytowano przez Cehes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielek161    189

@Cehes Dzięki za odp ;) To muszę zapisać się już na kurs, aby się wyrobić i do końca czerwca zdać :D A ile czasu trwa wyrobienie prawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cehes    627

Z tego co wiem wyrobienie trwa do 7 dni roboczych od zamówienia ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

B+E 1000 zł, lekarz 200 zł, wyrobienie prawka 100 zł, 15h jazd. Nie masz egzaminu teoretycznego, a po za tym łatwiej się po łuku jeździ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1597

Dwa tygodnie temu syn zrobił B+E koszta to: lekarz 200,kurs 12h jazdy 1200 ale dostał od instruktora 200 rabatu,i niecałe 100za dokument i ma wbite B+E i T .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj