szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

Pawlo547    5

Mam na sprzedanie limusine charolaise mieszance to cena około 1400-1500 zł za 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

Witam Wszystkich i Polecam uzytkownika Pawlo547 kupiłem od niego 5 szt simentali i 4 limuse fachowe doradztwo i mozlizwość negocjacji ceny jak i mozliwy transport.Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mieszańce mają po około 1,5 miesiąca (kupuje takie 1,5 tygodniowe, odchowuje, zebby kupujacemu nie padly i sprzedaje)) mozliwy transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

poszukuję cieląt od indywidualnych hodowców. Chce rozpocząć opas bydła i poszukuję materiału.Niekoniecznie byki i niekoniecznie mięsne. Jestem z Wielkopolskiego(kaliskie) ale jakbym miał pewny towar to mogę dojechać(3-4 szt.jednorazowo). W handlarzy nie wierzę bo parę opinii znam i na własnej skórze się o tym przekonałem że nie warto ufać. Wolę od rolnika kupić drożej a mieć mniej problemów.Jakbyście mieli jakieś oferty to piszcie,może być tu na forum albo na maila ryba-k@wp.pl.

Edytowano przez migacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

macie może namiary na kogoś kto ma na sprzedaż byczki mięsne najlepiej czysta rasa ewentualnie mieszańce?

woj.łódzkie

500 272 112 blaszki kolo sieradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1977    0

kupiłem 10szt.rzekomych sm , lm, z podgórza kraków z tego trzy szt.troche cherlawe ale reszta ok.wyszły mnie 1,700zł szt.te siedem szt.miały po 100kg,niewiem czy to dobry zakup ale narazie dobrze się chowają od lutego .a hf kupuje dwu tyg.po 600zł dobrze odchowane tyle że od wuja . kujawsko pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś ostatnio byczki u Koczynasza , co sądzicie o tej firmie ? ps. Chcą za 100kg Simentala 1850zł

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

widzę że ceny takie same nie ważne czy bydło płaci czy nie , ale cena cielaka jest na takim samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj