News
szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

szczygel18    1

Witam niebawem zamierzam kupi większą ilości cielaków najlepiej mięsnych chodzi mi tu o byczki ale mogą to być również mieszańce prosił bym o jakieś namiary rolników bądź pośredników za pomoc będę bardzo wdzięczny...

Myślę ze nie tylko mi to będzie pomocne...

Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Gość maciek08   
Gość maciek08

Oj chyba będzie ciężko. Ja z ojcem chyba już całe województwo objechałem i nic specjalnego nie było nigdzie do kupienia. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość maciek08   
Gość maciek08

O tej firmie była już mowa na AF i nie cieszy się ona dobrą opinią :)

szczygel18    1

Chyba cena jest zbyt wygórowana po za tym bardzo długo widać ich na allegro

andrzej2110    535

A po handlarzach cielakami jeździłeś?? Jakeś mieszance czasem się trafią u nich. Ja sprzedaje facetowi co mieszka w Nowej Białej pod Połockiem. Nazywa się Stefaniak.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

szczygel18    1

A jak sprzedajesz mieszaniec to sa cielaki od pojone ile waza i jaka cene za nie uzyskujesz....

andrzej2110    535

Dawno nie sprzedawałem teraz podobno cena około 11 zł za byczka jest. Sprzedaje takie do 65 kg (większe są tańsze a przynajmniej były)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

kielus    0

W mojej okolicy jest dużo handlarzy buhajów... okolice Nasielska i Pułtuska

zetorek12    0

Od koloru do wyboru

http://www.byczki.pl/

MarcinPykuS podał linka do ich aukcji na allegro :blink:

Edytowano przez andrzej2110

ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

romanp    1

Witam akurat jestem przedstawicielem tej firmy i zaprasza do handlowania z nami ale zmartwiła mnie wiadomość że były na nasz temat jakieś nieprzychylne informacje na tym forum. I zarazem jestem zaskoczony bo zdarzają się czasem niezadowoleni klienci ale zasadniczo działamy na rynku już ponad 8 lat i nie narzekamy na brak klientów i większość z nich kupuje u nas drugi raz w razie jakichś pytań zapraszam do dyskusji .

Vincent    0

Jeśli można wiedzieć to w jakiej wadze są cielęta i jaka jest cena

Agrob    0

Ten pan co pisze że jest przedstawicielem tej firmy powiem panu co mi się nie podoba po pierwsze ceny w waszej firmie za cielaka są stosunkowo za drogie żeby dać 1300zł za cielaka na masie 10 sztuk to mi się nie opłaca ich kupować bo nie mam pewności czy cena za bydło utrzyma się na poziomie 6zł za dorosłego byka jeśli nie to mam stratę

polecam firmą BYKPOL

www.bykpol.bo.pl

kupiłem w ich filii w Żakowie , i w przyzwoitych pieniążkach dostałem dobre ładne zdrowe mięsne cielaczki.

Witam niebawem zamierzam kupi większą ilości cielaków najlepiej mięsnych chodzi mi tu o byczki ale mogą to być również mieszańce prosił bym o jakieś namiary rolników bądź pośredników za pomoc będę bardzo wdzięczny...

Myślę ze nie tylko mi to będzie pomocne...

Dobre cielęta mięsne można kupić z firmy ZODAR Sp. z O.o. adres: www.zodar.com.pl

SimoN234    0

Witam. Ja kupuje byczki mięsne w cenie od 700 do 850 zł, czarno-białe 600-750zł a jałówki od 500 do 650 zł. Cielaki są w wieku około 2 tygodni ale on ma tez takie około 2-3 miesięcy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać na miary na tego kolesia od którego biorę. Pozdrawiam.

wojcik1996    1

u mnie jest pod dostatkiem handlarzy.

Polecam handlarza ze Skrwilna bardzo przyjemny człowiek i nie ma cen wygórowanych i nawet transport ode mnie ok 105km się opłacał ;)

Kupiłem od niego 19 cielaków i wszystkie się mają bardzo dobrze...

A obecnie biorę byczki Simentale od kolesia parę wiosek dalej ;)

Zetor Team

dawidg2    30

Po jakiej cenie? Bo też szukam 10 szt po dobrej cenie. Byczki i jałóweczki też mogą być. Do Skrwilna mam 300km ponad. Co z tym Bykpole, bo do nich mam blisko.

Odradzam Ci firme bykpol... dzwonisz, koleś mówi że już czekają miesne byczki, przyjeżdżasz a tam same HF i to HF po 1000-1300 zł... ODRADZAM

rolnik55565    0

Koledzy może wiecie coś o tej firmie- www.byczki.pl :blink: a konkretnie czy mają takie fajne byczki o jakich piszą, ile chcą średnio za byczka,i czy przy zakupie większej ilości można negocjować cenę? dzięki za odp. Poz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawidsu
      Witam,
      Mam trochę uskladanego grosza i chciałbym rozpocząć wypas bydła.  Bardziej dokładnie chodzi mi o chodowlę bydła mięsnego rasy hereford. W mojej okolicy jest dużo nieużytków i stąd taki pomysł. Jest kilka aspektów, które mnie nurtuje. Nie jestem rolnikiem i nie jestem po żadnej szkole rolniczej. Wiem, że od (bodajże) 2016 roku zmieniło się prawo i nie każdy może kupić sobie pole. Moi rodzice maja coś koło 3 ha i jak by przepisali te pola na mnie i zgłosiłbym się do ARiMR to uzyskałbym kod i byłbym rolnikiem? Wtedy nie byłoby już problemu z dokupywaniem ziemi? Druga rzecz to jak sprawa wyglada z dotacjami na bydło mięsne? Aby dostać cokolwiek to trzeba mieć od 3-20 szt. Ale czy mięsne tez się do tego zalicza?
      Pozdrawiam 😀😀
    • Przez Rafal8010
      Witam jestem nowym uzytkownikiem. Kupiłem ostatnio byczki 10szt koszt 8600zl z UE taki mix i powiem wam że nie żałuję wyboru choć nie do końca wszystko gra jak powinno         1. Byczki kupiłem od znajomego handlarza z biegunką jak przyjechalem do niego to jeden ledwie zipał z reszty lało się jak z kranu zaryzykowałem bo dość miałem już poszukiwań a jestem początkującym mało wiedzy praktycznej.
      2.Po przyjezdzie do domu 200km byczka nic nie dalem tylko trochę wody po uplywie 2h  Rano dostały  mleko sanno mili i musli na 2 dzień byczki miały biegunkę nadal więc kupiłem  lek na biegunkę koszt 100zl i ich trochę zblokowało na  2 dni potem znów to samo i znów 100zl i tak że 3 x apetyt miały dawałem im 2 litry mleka na łeb i między czasie w czasie tej biegunki miałem wizytę z pow insp wet o pan pomierzył boksy i oczywiście dokumenty wyszło że mam wszystko ok poza kaszlem i zapaleniem Górnych dróg oddech znów wet i 460 zł skasował od zakupu do wyleczenia uplynelo 2 tyg. Byczki miały apetyt to się bardzo nie przejmowałem nic nie padło. Obecnie podzieliłem je na 2 grupy mniejsze 4szt i 7 większych. Wszystkie srednio mają ok 2.5 mies  dostają po 3 litry mleka z siemieniem milsan Sano. Musli mieszam z cielak piast w proporcjach 2 miarki cielak 1miarka musli i 1 miarka kukurydzy,Siano o nazwie potraw do woli woda ciepła 2x dziennie. Zważyłem i się zdziwiłem za 32 dni urosly 28kg średnio przyrosty 25-31kg Mleko myślę jeszcze dawać 1grupie ok tyg a tym mniejszym 4szt ok 2-tyg. Koszt całkowity odchowu wyszedł spory bo lek wet 700zl mleko ok 1000 zł musli i cielak piast ok 400zl daje to 2100zl plus 8600 za byczki. Kukurydza była Gratis od sąsiada zjadły ok 40kg
      10.700 czyli byczek wyszedł 1070zl zdjęcie zrobione po tyg od przybycia. Czarno biały to ho z Pl dokupiony jako 11 tak dla kontrastu i porownania za 600zl.  Wczoraj zamówiłem 3 tony kuku po 720zl plus 2 tony owsa po 440zl i mam swojego pszen żyta z 5 ton. Słomy 3 tyś kostek siana z 1000 kostek i cos luzem za całość zapłaciłem ok 1500zl słoma roczna i tego roczna siano tegoroczne trochę dostałem gratiowego 😀😀😀. Ogólnie teraz jak bym miał brać cielaki to z jednego gosp bo szlak trafia człowieka jak dmucha chucha a to choruje. Realia są takie że trochę ci handlarze blefują ze wszystkim i zawsze jak się dzwoni i pyta to mają co chcesz ale jak powiedziałem że chce świadectwo pochodzenia to się odrazu rozłączają i blokują numer albo się śmieją ze człowiek wymyśla. Wręcz by sprzedali koze mówiąc że to krowa 

• Przez hazel
      Witajcie mam pytanko mianowicie mój tata hoduje bydło dużo tego nie ma 3 krowy 3 byki i 4 cielaczki. I chcialem się dopytać czy na taką ilość bydła może dostać jakieś dopłaty? Ja niestety jestem w temacie dopłat praktycznie zielony szkukam kogoś kto podpowie i coś doradzi gdzie i co złożyć co i jak.
    • Przez krycha0090
      Chciałbym kupić cielaki po 500zł z firmy dampol i czy macie jakieś opinie o nich i czy mają zdrowe i ładne cielaki.Dzwoniłem do nich i przez telefon wszystko jest ładne.
    • Przez Forumowicz
      Mam pytanie chcialbym kupować byki rasy limousine w wieku około 3 tygodni potem chować je 6 miesięcy w budkach tzw. Iglach . I następnie je chować pod wiatą do wagi opłacalnej więc chyba 700kg.   po ilu miesiącach te byki byłyby gotowe do sprzedazy ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj