Wojtas974

Przednie opony do C-360 3P

Polecane posty

Wojtas974    74

Witam, pisze ten post ponieważ chciałbym kupić nowe opony do 3P i mam dylemat jaka firme wziąść na oku głownie mam MITASA, BKT oraz KABATA. I chciałbym dowiedzieć sie od posiadaczy tych opon jak sie spisuja tzn. Jak ze scieraniem? Jak z pekaniem? Bardzo prosze o szybką odpowiedź.

post-99992-0-19240400-1488228388_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

daj na pw mam mitasy 6.50 i7.50 /16 jak byś chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mitasy sa calkiem spoko :) jak masz dobrze zbierznosc ustawiona to na luzie. ja mam 2 sezon i elegancko sie spisuja, mam je prxy 4011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Bezsensu te zakładanie tematu,spytałeś w galerii dostałeś odpowiedzi i nadal szukasz.Jedynie do polecenia są mitas kabaty jakie ci polecali, reszta to indyjske tureckie chińskie opony ,FarmKing,BKT,Alliacne,Petlas,Agtech.Cultor jest jeszcze dobry w miarę bo to samie prawie co mitas jak nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Na tych volytore to bieżnik beznadziejny.Zależy gdzie  jeździsz kostka jest na warunki mieszane asfalt pole głównie tam gdzie występuje większa ścieralność,3 paski lepiej się oczyszczają i lepsze na warunki polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Z takim bieżnikiem w orginale wychodził t25 i nikt nie narzekał na ten bieżnik.niech sobie kupi w jodełke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szakul91    0

Witam. Chciałbym odświeżyć temat zamiast zakładać nowy gdyz szukam rowniez opon do  ursusa juz kilka tematów czytałem. Co koledzy polecacie w tym nowym 2023 roku na przód i tył  

Edytowano przez szakul91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMichal900    8

Witam. To ja do tego tematu o firmach opon dorzucę jeszcze temat rozmiarów. Na oryginalną felgę wejdzie opona 7.5-16 a czy 8.00-16 wejdzie czy to już będzie za szeroka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj