Skocz do zawartości
Digifant

Brona talerzowa szer. 2,0 m - jaką markę wybrać ?

Polecane posty

WHATEVER

Digifant    800

Witam

Stoję przed zakupem brony talerzowej szerokości 2.0 m. Interesuje mnie maszyna w okolicach ceny 4000 zł brutto. Jaką markę wybrać ? Rozważam Grass-Rol, Bomet, Omega, Rywal, ewentualnie coś innego, ale nie chcę kupić talerzówki, która rozleci mi się po jednym sezonie.

rafal1989    812

Od Bometu z daleka nie jest jeszcze najgorszy ale dobry też nie jest wiem z autopsji ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal4610    54

pracowałem Grass-Rolem i moge polecic. Jazda ponad 10km/h i pola ubywa. Jest w miare ciężka. Jedynie bierz oba rzędy zębate, bo ten znajomy co pożyczałem żałuje, że nie wziął obu zębatych. Jak robiłem to przód, czyli zębate wgryzały sie pięknie w ziemie, a niestety gładki tył tylko skrobał po wierzchu.

janek1990    1

Polecam KBT Bury mają nawet kilka wersji osobiście użytkuję taką na 38 ha od 2011 roku

Bartek_3320    10

ja na twoim miejscu postawił bym na akpila, moim zdaniem talerzówka akpila 2m świetnie robi robotę. wiem bo taką robiłem

matias95    74

Tylko wątpię, żeby 4,000 wystarczyło mu na talerzówkę akpila. Ja również gorąco polecam Grass-rol na dwóch rzędach talerzy zębatych. Bardzo fajnie idzie

matyssey    2

Jestem użytkownikiem strumyka 2.20 od trzech lat i złego słowa nie mogę o niej powiedzieć. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości wypada bardzo konkurencyjnie na tle innych marek a zwłaszcza akpilu.

adam255    26

strumyk mam 2 metrową ,solidne wykonanie i tanio,malowanie tylko jest do bani 

Szymon251    1

Również polecam Strymyka mam 2,20 m z wałem i pracuje trzeci rok bez zarzutu.

Digifant    800

Widzę dużo rekomendacji za Grass-Rolem. Przekonuję się do tej maszyny i chyba taki będzie wybór.

wlodarao    0

Poszukuję talerzówki używanej do 2500 zł .Jaką polecacie .

A może ma ktoś na sprzedaż ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zbynio
      Czy ktoś z Was talerzuje Władkiem? Jeśli tak to jaką talerzówką i jak sobie radzi ciągnik.
    • Przez Terlik1994
      Witam.
      Panowie szukam brony talerzowej o szerokości ok 2,5-2,7m głównie do likwidacji ściernisk i łąk, ugorów na zabezpieczeniu gumowym, na wale rurowym. Ciągnik o mocy 100km. Jakie brony polecacie?
    • Przez lukowiag
      Witam, jestem tu nowy, tak jak zaczynam przygodę z rolnictwem, zmarł nagle mój tata który zajmował się ziemią, ja mu tylko pomagałem. jakoś powoli uczę się wszystkiego, ale mam pytanie, mój kuzyn poprosił mnie o zrobienie porządku z jego zapuszczonym polem kiedyś ktoś mu zaorał i tak zostawił, obecnie ugór nie równy po orce, no i badyle po pas. tego nieużytku jest niecały hektar. Co doradzicie? myślałem nad skoszeniem rotacyjną, ale ona się rozwali na tych nierównościach. Mam pług 2 skiby nie obracane, glebogryzarkę, talerzówkę, kultywator (sprężynówkę). Chciałbym mu wyrównać to pole (ono nie będzie przez najbliższe lata używane, po prostu chodzi o to by jakoś wyglądało) myślałem nad zaoraniem tego, a potem z glebo gryzować na równo by w następnych latach można było bezpiecznie wjechać rotacyjną. Proszę o sugestię. dodam że nie używałem jeszcze tych maszyn w polu... i mam c360 3p
    • Przez Bartek2997
      Witam
      Przymierzam się do kupna brony tależowej typu X 2,7m. Mam do wyboru markę Strumyk Alfa za 5500zł i Selmar Polska za 5150 zł. Do obrobienia jest koło 10ha rocznie.Co byście polecali?
      Brona będzie pracować przy ciągniku MF 3060
    • Przez krzysiek1979
      Do sprzedania za 7500 zl-lubelskie okolice Chelma