Polecane posty

witam. macie może jakie pomysły jakie dać  siedzenie dla pasażera/ pomocnika do (czy jak ono się tam zwie :D ) NH TS90. wziąłem siedzenie od wujka od zetora ale ono jest przy duże :/  może od jakiegoś innego ciągnika do 300 zł, albo samemu coś pokombinować. mało jest w kabinie miejsca a jakieś siedzenie by się przydało ( z kolegą piwa nie ma gdzie się napić :) ) może ktoś ma jakieś siedzenia w swoich ciągnikach małe, zgrabne :D

pozdrawiam :)

post-56447-0-49874500-1486823693_thumb.jpg

post-56447-0-63826100-1486824455_thumb.jpg

Edytowano przez JarekTymiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piwo to od 18 roku życia , także spokojnie , masz jeszcze sporo lat na zrobienie siedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2652

Siedzenie tam nie ma sensu, w szkole założyli do nh td80 w podobnej kabinie to było bardzo ciasno siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz 20 lat jak coś . Jonek98 to mówisz że to nie ma sensu? A może jak by kawałek samemu zrobił to by lepiej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2652

Na chwilę może tak ale na dłuższą metę męczące dość, tam uspawali rurkę i wkladalo się w nią siedzenie pasażera z zetora. Ta kabina jest o wiele za ciasna dla dwóch osób i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520

a tym bardziej jeśli bedziesz ciasno to nie problem o rozlanie alkoholu, ale jest przepis ze osoby siedzące obok kierowcy nie mogą pić alko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520

Dokładnie to nie wiem który, ale jak swego czasu robiłem prawo jazdy, to instruktor mówił ze siedząc z przodu obok kierowcy nie wolno przy nim spożywać napojów alkoholowych, podczas kontroli pasażer może dostać mandat. a z tyłu to już można, dziwne to takie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2652

To ten instruktor jakiś niedouczony, bo taki przepis nie istnieje. Auto to teren jakby nie patrzeć prywatny więc dlaczego niby taki zakaz ma obowiązywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520

Nie ale by najmniej znajomy podczas kontroli zapłacił mandat za picie alko przy kierowcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor22    61

Jeśli jest z tyłu miejsce to nie może z przodu pić. Chyba że w komplecie to już może przynajmniej tak gdzies kiedys wyczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez adam519
      Czy ma ktoś założone siedzenie boczne do ursusa z ciężkiej serii? Chciałbym założyć coś takiego kliknij ale nie wiem czy się nada jeśli ma ktoś założone to niech napisze od czego a najlepiej wstawił fotkę. Z góry dzięki.
    • Przez julek6666
      czy jest możliwość zamontowania siedzenia pasażera w new hollandzie t5060??
       
       
    • Przez Sawa
      Witam, mam zamiar zakupić proxime 100, teraz przede mną dobór wyposażenia, myślalem o klimatyzacji i pełnych obciążnikach na przód. Zasadniczo, co myślicie o dodatkowym oświetleniu? czy warto je dobrać? czy warto kupić obciążniki na tylne koła? co one dają? jaki fotel kupić? kto z Was formumowiczów ma proxime z fotelem mechanicznym i jak on się sprawdza? czy warto dopłacić tysiąc złotych do lepszego? Jak nazywają się typy foteli w proximie? jest opcja na traktor bez regulacji kierownicy? czy warto taki kupić, czy jednak dużo dla komfortu daje kierownica regulowana?
       
    • Przez casemaxxummx135
      witam wszystkich formowiczów  mam problem z siedzeniem grammer a mianowicie gdy napompuję siedzenie to  po jakimś czasie ( zależy od wstrząsó) powietrze schodzi z siedzenia, i gdy ciagfnik jest nieuruchomiony  to powietrze też schodzi z siedzenia > chciałbym się dowiedzieć co było by przyczyną ? proszę o pomoc .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj