Skocz do zawartości
julek6666

czy jest możliwość zamontowania siedzenia pasażera w new hollandzie t5060??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    189

Ktoś podobno  na forum założył, niestety nie dał zdjęć.

Jak ściągnie się gumę to na błotniku jest dużo miejsca. Myślałem też założyć, ale by trzeba było gumę wycinać i ładne siedzenie dopasować. Żebym miał siedzenie to pokombinował bym.

Celebryta    0

Witam. Posiadam Messeya 390 i też mam problem z tym siedzeniem. Syn rośnie i zawsze chce ze mną wsiadać i jechać na pole. Co zrobić? Jest szansa żeby kupić jakąś używkę? Problem, z tym, że w traktorze jest bardzo mało miejsca i nie wiem czy takie składane na błotnik nie będzie zajmować za dużo miejsca. Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotr6991z
      Witam.
      Mam pytanie czy wie ktoś może jak wybrać stopień twardości osi? W instrukcji jest napisane, że są 3 tryby: twardy, normalny, miękki. Aby zmienić ten tryb należy przytrzymać przełącznik blokady osi ponad 2s i na tym ekranie (przy liczniku) ma się coś wyświetlić, ale próbowałem i nic się nie wyświetla. Podłokietnik classic ten zwykły.
    • Przez GRSami
      Witam
      Mam prasę New Holland i niedługo będę zmieniać pasy i mam pytania
      1.Czy opłaca się zmieniać pasy na szersze zamiast 6 na np 3 pasy dużo to da?
      2.Pasy kleić czy normalne spinki.
    • Przez DamianNH
      Witam , posiadam New Holland 7740 97r. Skrzynia 16x16 . Podczas wożenia balotów wyskoczył błąd E47 i przestało działać sprzęgło . Za każdym razem gdy wciskam sprzęgło i rewers do przodu wyskakuje błąd CP . Tak jakby dźwignia sprzęgła nie była dociśnięta . Czy ktoś już miał podobny problem? Proszę o szybkie porady i z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez zolo2
      Jak w temacie,proszę o info jaki powinien być luz zaworowy Ford 4630.Wymieniałem uszczelkę pod głowica i zawory miały 3mm luzu :blink: ,ustawiłem na 0,3mm na zimnym i ciągnik nie mógł zapalić.Zrobiłem trochę większy i odpala ale czuć że ciężko chodzi.Jak trochę popracuje to jest lepiej.Czy w tych ciągnikach musi być taki duży luz zaworowy.Jeżeli ktoś wie to proszę o radę.Pozdrawiam.
    • Przez 1kejsi1
      Witam.
      Do sprzedania zaczepy jak poniżej
      Zaczepy nowe, nigdy nie używane

Zaczep tylni sworzniowy do ciągników NH / Case/ Steyer o szerokości płyty 320/325mm, grubość sworznia 38mm - 680 zł
      Zaczep przedni do montażu na obciążnikach w ciągnikach NH - 360 zł
      Sterownik R14 Unia Grudziądz pasujący do siewników Focus/Fenix/ FS / Polonez - 1 700zł 

Więcej informacji na PW