Skocz do zawartości
petroszz

Gdzie kupić cielęta?

Polecane posty

Baks00    37

A co rozwija cały układ pokarmowy cielaka-mleko więc nie ma co się spieszyć.Jak mu się wcześniej da pasze albo on będzie pił za dużo to nie urośnie szybciej.I na pewno przy tej cenie to mnóstwo kasy by się zarobiło na takim trybie żywienia.U mnie mleko, po miesiącu odrobinę sianko a około dwóch miesiecy starter.I żadnych chorób a najważniejsze przyrosty super.A słuchając co nie których to jak strzelać sobie w kolano:|

mfilipek1    8

bo zauważyłem ze lepiej jest jak maja na bieżąco bo jak dasz co i rusz to aby się przeżerają a potem laksuja

Wiadomość z agroFakt.pl

bieniek_88    52

A czasem nie starter rozwija ten przewód i całe ziarna owsa i kuku? Pasze stałe stymulują rozwój przedżołądków moim zdaniem.

Edytowano przez bieniek_88

maromar    13

całe ziarna są wskaźnikiem rozwinięcia żwacza, a rozwija go siano/słoma podjadana przez cielaka

maromar    13

też myślałem o gniotowniku, ale wszystkie zboża puszczać, powiedz jak to sie ma do śrutowania, tzn wydajność, zużycie energii, Jaki masz gniotownik?

Baks00    37

Ospa czyli chodzi chyba o mielone ziarna zbóż.I kolejne mądrości-cielak i pasza.:-/

mfilipek1    8

kazdy daje po swojemu ja dopiero poczatek i sie ucze i testuje dawanie roznych rzeczy Baks00 powiedz cos na temat żywienia cielat :D

Edytowano przez mfilipek1

Baks00    37

Ty wiesz lepipej ja aby parę lat chowam bydlo:-D A pozatym poczytać główny wątek i ci się chyba nie chciało.Według mnie to kupno a żywienie to co innego ale chyba dla ciebie to to samo więc się ucz dalej:-D:-D

Edytowano przez Baks00

mfilipek1    8

baks00 nie ucz mnie handlu dobra ja sobie daje rade a jak ktos sie spyta o żywienie to masz odrazu problem? To nie czytaj jak masz problem!!!!! 

Baks00    37

Główny temat dotyczy Gdzie można kupić mięsne cieleta a ty ladujesz o zywieniu

rufus555    0

Witam, jestem z podlasia jezeli interesuje Was zakup cielakòw proszę o wiadomość na priv. Nie jestem handlarzem

Kangur444    0

Witam. Szukam kogoś kto kupował cięlęta simentale ze stadniny koni Pępowo koło Gostynia.
Chciałbym aby podzielił się doświadczeniami z tymi cielętami , kupiłem tam 6 szt. i mam
mieszane uczucia.

nikolas29    165

mam pytanie ..jarmark w Piątku w Łodzkiem kiedy jest..i czy sa prosieta i cieleta?

prox7441    4
Napisano (edytowany)

Kupował ktoś od tego sprzedającego ? ceny ma konkurencyjne a towar fajnie wygląda http://olx.pl/oferta/byczki-jalowki-jaloszki-cielaki-simental-limuze-CID757-ID3eD7l.html#e2e9d503b3;promoted

poczytaj temat "dziwne objawy chorobowe u cieląt"  to włochy odradzam zakup

jak wyżej też włoch tylko inny dystrybutor

Edytowano przez prox7441

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się