Polecane posty

Rafal99    2

Witam. Od pewnego czasu mam problem z biegiem chodzi mi tu o zmiane przełożenia przód-tył. Nie moge w ogole zmienić zeby jechal do przodu. Jakby sie cos zablokowalo. Do tylu jest normalnie tak jak i na polowych moge jechac do przodu. Jesli ktos wie co moglo sie stac to prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Może napisał byś w jakim to ciągniku, było by sporo łatwiej, bo tak to jak wróżenie z fusów, w każdym ciągniku bez mała jest inaczej  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Tak jak przedmówca napisał, zwalaj pokrywę skrzyni biegów i już wtedy usterka musi zostać zlokalizowana, najprawdopodobniej to jakaś błahostka albo zmęczenie materiału (ciągnik trochę już wiekowy więc nie ma się co dziwić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez saymon
      chciałbym aby ktoś powiedział mi jak używać wzmacniaczy aby go nie popsuć.
    • Przez Szymon94
      Mam pytanie odnośnie pokrywki bocznej skrzyni biegów Ursus 1224. Chodzi o pokrywkę z prawej strony na korpusie skrzyni przekładniowej. Chciałbym ją zdemontować i obejrzeć wzmacniacz momentu. Do pokrywy jest przykręcona rurka olejowa. Od czego ona jest, to powrót oleju? Można tą pokrywkę zdemontować bez obaw że tam od tej rurki jakiś nypel nie odpadnie?
    • Przez Lukas1995
      Witam pacjent tak jak w tytule po wymianie sprzęgła nie idzie włączyć biegów dodam że przy wciskaniu sprzegła silnik przystaje na wciśnietym sprzegle traktor nie chce odpalić a gdy puszcze zapali gdzie szukać przyczyny ??? tarcz i docisk wymieniony został
    • Przez Andrzej66Lud
      Witam, wymieniam sprzeglo w mtz starego typu, czy założyć nowy typ czy słoneczko.  Które z nich jest lepsze. Zdjęcia różnych rodzajów dla podglądu 



    • Przez ursusikc330m
      Witam,co może być przyczyną że nie chce przeżucić z żółwia na zająca ani na zimnym ani na ciepłym jak jest włączony przedni napęd i przełoże dźwignie na zająca to gaśnie kontrolka od napędu i wyłącza przedni napęd ciśnienie w mikropompce chyba jest odpowiednie bo kontrolka się nie zapala,pacjent to Ursus 1634 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj