Polecane posty

wysoki1122    43

4.63 TOMEX komarówka pod. zamawiane w środę i mogę śmiało polecić firmę za jakość paliwa i szybką dostawę.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

Ja wcześniej brałem z piotransu ale co roku zimą były problemy z odpaleniem ciągników oddzielała się parafina paliwo robiło się jak galareta. Niby wszyscy Ci dystrybutorzy biorą z jednego miejsca ale z Komarówki nie mam takiego problemu z paliwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, wysoki1122 napisał:

4.63 TOMEX komarówka pod. zamawiane w środę i mogę śmiało polecić firmę za jakość paliwa i szybką dostawę.

ta cena to netto czy brutto ?

 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Ja zamówiłem po 4,7 3150 litrów paliwo  z Orlenu, może trochę przepłaciłem ale wole teraz stracić 150-200 zł niż 800 na filtry. Podobno idzie w hurcie do góry

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mi wczoraj przywozili i stwierdzili że trzy dni drozalo, od poniedziałku znowu w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Cena z wczoraj 4,63/L od przyszłego tygodnia coś w górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Od stycznia wejdzie ta opłata emisyjna to 8 gr w górę, może bym się wstrzymał ale wczoraj rano przy tankowaniu ładowarki zonk i trzeba było z kombajnu spuszczać😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

ej to w hurcie tak staniało ostatnio? na stacji z 5,2 a w hurcie aż 50, 60 gr taniej kupujecie ?


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409
32 minuty temu, robercikj100 napisał:

ej to w hurcie tak staniało ostatnio? na stacji z 5,2 a w hurcie aż 50, 60 gr taniej kupujecie ?

zawsze to tak działa że jak w hurcie drożeje to na stacji za 2-3dni  też, jak w hurcie tanieje to na stacji z opóźnieniem miesięcznym, w hurcie od 1 listopada paliwo taniało praktycznie codziennie, suma sumarum, do końca listopada staniało 35gr(w hurcie jest taniej zazwyczaj 15-30gr, zależy od czasu, ale bywają takie momenty jak ten gdzie jest ponad 50 gr), a na stacji w moich okolicach zaczęło tanieć w tamtym tygodniu, nie więcej niż 10 groszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324
Dnia 7.12.2018 o 07:10, wysoki1122 napisał:

4.63 TOMEX komarówka pod. zamawiane w środę i mogę śmiało polecić firmę za jakość paliwa i szybką dostawę.

jakieś 10 lat od nich biorę i nie było nigdy problemu - w poniedziałek było 4,5 przy 2000 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
20 godzin temu, PATr napisał:

zawsze to tak działa że jak w hurcie drożeje to na stacji za 2-3dni  też, jak w hurcie tanieje to na stacji z opóźnieniem miesięcznym, w hurcie od 1 listopada paliwo taniało praktycznie codziennie, suma sumarum, do końca listopada staniało 35gr(w hurcie jest taniej zazwyczaj 15-30gr, zależy od czasu, ale bywają takie momenty jak ten gdzie jest ponad 50 gr), a na stacji w moich okolicach zaczęło tanieć w tamtym tygodniu, nie więcej niż 10 groszy...

to ze tanieje z opóźnieniem to wiem, że w hurcie te 10- 15 gr taniej to też wiem ( przynajmniej ja jak kupuje to chyba nie pamiętam żebym kupił taniej niż z 15 gr ) tylko się zdziwiłem ze aż taka różnica między hurtem a detalem


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
pewnie drozej, bo nie bylo oferty smsem. zauwazylem, ze oni raczej wysylaja jak idzie w dol.
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 
       
      Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj