marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PatrykGY    4

Czesiu ja bardzo lubię Verbę.U mnie cały dzień na PC leci :) Panowie a teraz ładnie idziemy spać


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a ja mam do kobiet dystans jak hole.......... i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a o co sie tu wkurw..., dyma nie dyma co to za roznica to nie twoja zona ,nazeczona a nawet nie dziewczyna wiec nie ma sie o co denerwowac.ps.to twoja sasiadka? i ty sie dziwisz ze tak jest,od dzis to lepiej nie zagaduje w zartach o sexsie do sasiadki bo jeszcze sie tak zakocha i beda jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

jaja to dopiero będą, jak będziesz szedł gdzieś w nocy i ona cie złapie na nieoświetlonej uliczce i porządnie wykorzysta :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie znaszm nie to się odpier*ol ode mnie... jak Ci się nudzi to wkurzaj jakieś gady na ulicy nie mnie. Bo gówno wiesz a najwiecej masz do powiedzenia. I masz tak samo mądre rady jak pewno święta trójca która wyleciała już :) Nie to on jest sąsiadem niezbyt bliskim ale widać co sie dzieje :) A szkoda że nie ona :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ja cie nie chcialem wkurzyc,napisalem co mysle i widzisz ze inni mysla podobnie wiec bez nerwow B)przeciez ona bedzie miala wkoncyu takiego goscia co z nia bedzie spal i co wtedy ?bedziesz stal pod oknem z kijem i go przeganial?n narazie to jakis twoj kumpel to spoko ale obcy to by do bici poszedl jakby widzial ze dowalasz sie do jego laski,bo co tu ukrywac to ona o tobie nie mysli jak o chlopaku tylko kumplu a chlopaka i meza to bedzie miala inneg i trzeba sie z tym pogodzic bo dostaniesz swira jak podejrzysz ja w lozku z innym.tego kwiatu jest pol swiatu :) houk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Panowie, proponuję zejść z tematu pt. UsusCzesio i Patrycja bo nic dobrego z tego nie wyniknie :) Czechu wie swoje, my swoje, na silę nie ma co przekonywać kogoś do swoich racji. Chłopak jest silnie zakochany i my nic na to nie poradzimy. Czas pokaże co kto miał rację, wolałbym aby to Czesio, dla jego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

ej blondyna kto cię d.....???? :)

a tak na poważnie, to różnie, zależy czy znam ją już czy nie. jeżeli widzę ją pierwszy raz to pytam jak ma na imię, pytam czy można ja na kawę zaprosić. ogólnie trzeba mówić kobiecie to co chce usłyszeć. dobry bajer to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Siema chłopy :lol: Biore się w garść od rana i już 2 dupeczki mnie na dance ciagną jutro :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ło, że co? Ide sprawdzić, czy mi sie nie przyśniło. <po 10 sekundach> Czesiu, co Ci się dzieje? :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Czesiu a ładne?Jeśli tak to korzystaj :lol:


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

zaś trza było kolegów z AF od razu posłuchać. Kiedy byłem w Twoim wieku to myślałem jaką by tu pannę w sobotę na imprezę zabrać. Na poważną miłość masz czas :lol:

daj czadu jutro, tylko o uszczelkach pamiętaj, bo chlups i pozamiatane :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

no jedna to już była prawie dzieciata przez kumpla :lol: Tylko może się przez pogode spieprzyć impreza... A do Terminalu nie chce isć :lol: Spęd wielki.. a po za tym nie wiesz kiedy oberwiesz


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Hej blądyna , chcesz miec syna :lol: ?

 

a powaznie to ja nie mam gadane zupełnie do dziewczyn... chyba ze dla jaj do kolezanki "chodź chodź chodź tu na siano ... :lol: <- znacie tę melodię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Hej blądyna , chcesz miec syna :lol: ?

 

a powaznie to ja nie mam gadane zupełnie do dziewczyn... chyba ze dla jaj do kolezanki "chodź chodź chodź tu na siano ... :lol: <- znacie tę melodię ?

 

Chodź chodź chodź a do domu znowu wrócisz rano... B)

 

A u mnie różnie, czasem jestem wygadany że aż sam się dziwię, a czasami tragedia. Lać na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Lesiu widzę znasz ten klimat ;[

Ja jak sobie przypomnę ostatnią sobotę , to normalnie zachowywałem się jak nie Ja :lol: tańczyłem wygłupiałem się byłem rozmowny i "błyskałem" inteliogencją wśród pięknych dam :lol: az same mówiły ze mnie nie poznają normalnie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

70 % piosenek Disco Polo nie ma przede mną tajemnic, ale te nowe jakoś mi specjalnie nie podchodzi, wolę Mister Dexa, Kolor, Skaner, Boys, i wiele innych :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

hej mała jesteś taka gorąca że aż płone z TV :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

jestem tego samego zdania co @lordhagen a słyszeliscie piosenkę maly fiat vaxela ?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj