Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hurt1991    2

Tak telefonu dzwonie i mowie że mi w drugim dają więcej i tak parę razy i ze 20gr więcej się utarguje

 

Dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

na jakiej podstawie tak twierdzisz 

dajcie znać jak tam nasi sąsiedzi dziś na giełdzie wyjdą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Beda kolejne obnizki dzis rozmawialem z 2 zakladami i jest tyle tucznikow ze nie ma co z tym robic slaby ruch na mieso no i oczywiscie Niemcy ktorzy laduja do nas tuczniki calymi tirami
Znajomy sprzedawal dunczyka po 5+ vat a kupowal po 445zl to sporo dolozyl tym bardziej przy 300szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurt1991    2

Beda kolejne obnizki dzis rozmawialem z 2 zakladami i jest tyle tucznikow ze nie ma co z tym robic slaby ruch na mieso no i oczywiscie Niemcy ktorzy laduja do nas tuczniki calymi tirami

Znajomy sprzedawal dunczyka po 5+ vat a kupowal po 445zl to sporo dolozyl tym bardziej przy 300szt

Byłbym ostrożny z tym co zakłady mówią przez telefon, ale może faktycznie. A co sądzicie o kursie EUR, bo jak Katalonia w poniedziałek wyjdzie, to może nieźle trzepnąć w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Wiesz zazwyczaj sie sprawdza co mowia a ponadto kierowca sam mowil ze tiry caly czas do nas jada zza odry
A u nas tylko czekaja na gielde i byle w dol podobno odbicie ma byc koncowka listopada poczatkiem grudnia ale co bedzie to nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Jeden z pośredników miał w poniedziałek już zaleglości w odebraniu 1000szt i cały czas zakłady ograniczają odbiór,odbierane sa tylko na umowy ,wtorek 5szt 5,10 netto a małe spędy w ogóle nie kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Beda kolejne obnizki dzis rozmawialem z 2 zakladami i jest tyle tucznikow ze nie ma co z tym robic slaby ruch na mieso no i oczywiscie Niemcy ktorzy laduja do nas tuczniki calymi tirami

Znajomy sprzedawal dunczyka po 5+ vat a kupowal po 445zl to sporo dolozyl tym bardziej przy 300szt

 

Też kiedyś słyszałem że żniw może nie być bo są duże zapasy zboża  a z chwilą zaczęcia żniw cena systematycznie rosła.

 

 

Uważam że nie dołożył bo miał płacone pewnie z kalkulatora.

 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Kolego policz placil po 445 a za tucznika wyszlo mu srednio 620 zl jak dobrze pamietam ale napewno cos kolo tego gdzie masz ten zysk ?? Dolozyl z 100-150 zl do sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ja mam cykl zamknięty ale znajomi też tuczą i jeden sprzedawał z tydzień temu to 7 zł/szt zostało.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

takiej ceny nie było na dunczyka maks 410 zł brutto był za 30 kg, a przy tej ilości napewno ma jakiś rabat jesce, także myślę maks 400 zł brutto dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

410 brutto płaciłem w kwietniu. I to była moja najwyższa cena za duna. Z kredytowaniem, czysty Spf. Prawie 32 kg miały. Więc 445 to mało realne

Mi zostało ze Sprzedaży z ostatniego poniedziałku 5zł :wacko: . A ten prosiak 33,5 kg mnie kosztował 386zł( 20 lipca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurt1991    2

Wiesz zazwyczaj sie sprawdza co mowia a ponadto kierowca sam mowil ze tiry caly czas do nas jada zza odry

A u nas tylko czekaja na gielde i byle w dol podobno odbicie ma byc koncowka listopada poczatkiem grudnia ale co bedzie to nie wiadomo

 

Tu piszą, że można sprawdzić w necie ile sztuk niektóre zakłady szukają w ofertach i na kiedy http://www.trzoda-chlewna.com.pl/forumN/viewtopic.php?f=12&t=3330#p154853

Ciekawe, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Cena 4.9 netto z wczoraj przy kilkunastu sztukach. I świnek wcale nie tak dużo. Podobno wszystko schodzi i nie ma zapasów. Tylko niemcy obniżają to i u nas też w dół cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj