Polecane posty

silny84    14
  • Jestem w Mlekpolu i po prostu nie wierzę w to co czytam o konkurencji :o u nas była sprawa prosta, podpisujesz i tyle, żadnych czyszczeń silosów, okres karencji ok 2-3 miesięcy, wszystko na spokojnie, lista zauktualizowana w sierpniu i dopłata w wysokości 5 gr/litra. Proste i po prostu w tym jesteś, albo idź w swoją stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus82    6
Czy każdy oddział Mlekowity wymaga tego samego w związku non GMO? Czy tylko ja z Działdowa nic nie wiem o rejestrach, listach dostawców pasz dozwolonych i karze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446

Z centrali i powiem wam, że to kretyni są. Już mnie raz namówili, żeby przekroczyć kwoty, bo im mleko potrzebne.Zapłaciłam 50 tys. kary. Drugi raz błędu nie popełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
A to Ty nie wiesz że jak hossa to zachęcają a jak bessa to radź sobie sama? zachęcili,zarobili na Twoim mleku a kary ich nie obchodzą bo ich nie dotyczą.Kryzys też ich nie dotyczy bo najwyżej cenę uwalą i gra gitara.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Byłem w skupie i jak mowicie zachęcają. Ci co podpiszą od 10.01 są zobowiązani produkować bez gmo. Z tym, że w praktyce może to być luty i do tego czasu nikt nie będzie wymagał. Ale kiedy co i jak nikt nic nie wie albo nie chce wiedzieć. Prawdopodobnie niedługo podpisania deklaracji bedą wymagać od wszystkich ze wzgledów logistycznych i problemów z wydzieleniem oddzielnych linii produkcyjnych. Szacują ze podpisze/podpisało 90% dostawców.  Reszta w zasadzie tak jak już pisaliście. Kontrole minimum raz na 18 miesięcy, rejestr pasz, dwu tygodniowy okres karencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221
Mleko przerzutowe spadło do 260 euro i ogólnie wszystkie produkty mleczarskie spadają ceny. 2018 nie zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikTivi    50
Dnia 19.12.2017 o 15:12, radekz200 napisał:

rolniktivi a jaka masz teraz cene w polmleku?

1,32 OK 5 tyś litrów latem koło 8 tyś bo się więcej krówek cieli ale dziś był facet z mlekowity i wyliczył mi 1,68 także różnica spora, tylko wypowiedzenie do Polmleku można złożyć dopiero 3 miesiące przed końcem danego roku czyli dopiero mogę złożyć we wrzesniu :)skąd dokładnie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, RolnikTivi napisał:

1,32 OK 5 tyś litrów latem koło 8 tyś bo się więcej krówek cieli ale dziś był facet z mlekowity i wyliczył mi 1,68 także różnica spora, tylko wypowiedzenie do Polmleku można złożyć dopiero 3 miesiące przed końcem danego roku czyli dopiero mogę złożyć we wrzesniu :)skąd dokładnie jesteś ?

Uważaj, bo dostaniesz. Mi teraz z premią wyszło 1,65 brutto a normalnie 1,55 brutto i to przy ilości ok 10 tyś i przyzwoitych parametrach. 1,5 to max przy 5 tyś i słabych parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
tez mialem sie przenosic do mlekovity w tamtym roku ☺ wypowiedzenie moglem zlozyc kiedy chcialem I od tego czasu pelne 3 miesiace, teraz mam cene 1,5 przy 10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycek333111    4
5 godzin temu, RolnikTivi napisał:

1,32 OK 5 tyś litrów latem koło 8 tyś bo się więcej krówek cieli ale dziś był facet z mlekowity i wyliczył mi 1,68 także różnica spora, tylko wypowiedzenie do Polmleku można złożyć dopiero 3 miesiące przed końcem danego roku czyli dopiero mogę złożyć we wrzesniu :)skąd dokładnie jesteś ?

Też jestem w Polmleku i w każdej chwili można złożyć wypowiedzenie, tylko chyba 1 dnia miesiąca, nawet ostatnio przedstawiciel mówił , że jak chce wyższej ceny, to żebym składał podanie o rozwiązanie umowy i może coś będą reagować, :P bo boją się że jak jeden odejście , to i zaraz następni mogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40
6 godzin temu, RolnikTivi napisał:

1,32 OK 5 tyś litrów latem koło 8 tyś bo się więcej krówek cieli ale dziś był facet z mlekowity i wyliczył mi 1,68 także różnica spora, tylko wypowiedzenie do Polmleku można złożyć dopiero 3 miesiące przed końcem danego roku czyli dopiero mogę złożyć we wrzesniu :)skąd dokładnie jesteś ?

Chłopie napierdolił Ci głupot bo tylko kłamstwem zwabiają nowych dostawców  chyba ze masz za***iste parametry ale mimo to nigdy nie uwierzę .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223

Mlekowita swoim tyle nie płaci a nowych chce zwabić ceną..... leże i kwicze ze śmiechu... Hmm chyba najszybciej żeby cene sobie w Mlekowicie podnieść to złożyć wypowiedzenie i ponownie do nich oddawać jako 'nowy' dostawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycek333111    4

To jaką bym miał cenę w Mlekowicie według cennika?  45 tyś. , 3.20 bi. i 4.20 tł. :)

Edytowano przez Cycek333111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silny84    14

Od 01.01.2018 doplata za pisemna umowe wynosi 0,40 zl oraz potracenie na udzialy wynosi 0,02 zl. Czyli obniżka? Mlekpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silny84    14

Pedro doczytałem sms-a z października i tam było, ze za pisemną było 54gr i udziały 6 więc tak nie wiem, czy to do gory, czy do dołu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    569

Potwierdzam na umowie 14 groszy w dół z tym że chyba na udziały będą zabierać o 4 albo 6 groszy mniej więc obniżka o 8 - 10 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj