Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ukaszProcho    91

Koledzy jak tam w Radomsku Jakieś podwyżki na horyzoncie czy obniżki? Jest tu ktoś dostawca którym można porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzzz    8

Mlekovita
4.6 Tłuszcz
3.44 Białko
1.43 brutto czyli 1.36 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Osm Łowicz 21 tys l, bialko 3.49 tluszcz 3,91 -1.31zl brutto vatowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinJanas    0
Napisano (edytowany)

Czesc..jak tam ceny w mleczarniach w okolicach Siedlec za styczen? Ktos cos?

Edytowano przez MarcinJanas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Sierpc zdjął premię świąteczne ale za styczeń podwyższył tą premię która byla od września o 9 gr. Dzis kierowca przywiózł kartke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
Napisano (edytowany)

Za luty niby łowicz +10gr.
Także obory budować,jałówki z konrada zamawiać,wydajność zwiększać. Wreszcie się dorobimy ;)
chyba że to kłamstwo żeby zdyskredytować nowe władze i powiedzieć że miało być,a nowi zabrali

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michałek    1

Chyba chcesz ludzi rozwścieczyć pytaniem o cenę w lowiczu

 

Około 1.17 netto

15000 litrów. 3,46 białko ,ponad 4,6 tłuszcz

DRAMAT

 

no   faktycznie    cena  powala   ,  ale   raczej  w  dół    ja  miałem  w  grudniu  9500  litrów  Mlekpol    Zambrów   i cena   była  1,67zeta   ale  mam   białko 3,10  i  tłuszcz  4,55

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Sierpc zdjął premię świąteczne ale za styczeń podwyższył tą premię która byla od września o 9 gr. Dzis kierowca przywiózł kartke

Dzieki za info pewnie jutro ja dostane, wiesz moze ile moze wyjść mleko w przedziale ponad 15 tys litrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
Napisano (edytowany)

Nie wierze póki nie zobacze na fakturce ;)

Też zbytnio się nie nastawiam, no chyba ze to faktycznie był niemiecki desant na Łowicz to kto wie? Może jakiś czas będą ścielić kasę żeby się w łaski wkupić ;)

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Dzieki za info pewnie jutro ja dostane, wiesz moze ile moze wyjść mleko w przedziale ponad 15 tys litrów?

Zależy od parametrów, jesli białko i tłuszcz wysoko to mysle ze 1,6 brutto mozesz liczyć.u mnie pewnie coś kolo 1,5 bo tłuszcz tylko 3,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
Napisano (edytowany)

No rozumiem. Dzieki. Pierwsza (godna :)) wyplata dlatego człowiek taki niecierpliwy:)

Edytowano przez vodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Dodaj ze pierwsza godna wyplata za tą prace :) No kierowniczka z łowicza twierdzi ze podwyzka za luty na 100% tylko kwestia ile jak nowy zarzad sie zapozna dokladnie z sytuacja a rada ma byc 20 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

No rozumiem. Dzieki. Pierwsza (godna :)) wyplata dlatego człowiek taki niecierpliwy:)

 

Rozumiem, też nie mogłem się doczekać :) Pewnie w poniedziałek a góra we wtorek będziesz miał kasę na koncie więc zobaczysz sam. Poza tym moim zdaniem Sierpc i Piątnica są najlepszymi mleczarniami w Polsce pod względem ceny i tym jak ta cena się utrzymuje. A mam takie pytanie, ile płaciłeś wpisowego? Bo coś mi się kojarzy że mieli podnieść opłatę no i trzeba za jeden udział zapłacić od razu, chyba koło 2,5 tysiąca, już dokładnie nie pamiętam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bekba    31
Napisano (edytowany)

Spomlek chyba podłapał klienta bo cena dobra i widziałem wczoraj w Chojnicach samochód z przyczepą z mlekiem kierujący sie do tutejszego oddziału, z rejestracją PSL albo PLE? wniosek jeden: kupują przerzut. okoliczni pewnie wyjaśnia która z tych rejetracji by pasowała i do jakiej mleczarni.

Edytowano przez bekba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1592

Sierpc zdjął premię świąteczne ale za styczeń podwyższył tą premię która byla od września o 9 gr. Dzis kierowca przywiózł kartke

Tak jest tylko jedna premia za styczeń 21gr.

Przy tej premi nie wyjdzie 1,6 złjak pisałes .

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Czyli jednak nie zapomniałem jak się czyta :-) no niespodziewalem się tej premii. Mogli ja wstrzymać do marca bo będę mial wtedy 16 odbiorów :-)

Edytowano przez loik92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj