zetor6441

Jaki ciągnik jest najładniejszy?

Polecane posty

Gość   
Gość

ale napewno najładniejsze są john deere , case i deutz fahr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Dla mnie najładniejsze są john deere serii 6030 (w kabinie to jest cudnie) na 2 miejscu jest Deutz Agrotron a reszta to dużo odstaje. Te fendty to w kabinie sa okropne i ta bardzo mala widocznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

Podoba mi sie Forterra 12441 :o

Fendt 936 (czarny)

John Deere 7930/8530 (+ przedni tuz)


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

mi sie podobają stare ciągniki takie jak np. 912,914 jak dla mnie to one są moze mało komfortowe ale jak ci się coś zepsuje to jak sie coś zansz to sobie sam zrobisz a w nowych traktorach to tylko serwis i trzeba dobrze płacić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi sie podobają JD 6030 i 7030 to po pierwsze,

Deutz-Fahr Agrotron to po drugie

Fendt 936 oczywiście czarny to po trzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabin    0

Każdy zadbany ciągnik jest ładny.

Z nowych to podoba mi się DF agrofarm 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

mi sie podobaja ciagniki caterpillar ;) ;) :D


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2

Mi się podobają John Deer seria 7030 Premium i Fendt seria 800 ;)


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek82    0

Mi najbardziej podoba sie zetor 7711, choc takiego nie posiadam. Podobaja mi sie tez mtz ale nie pronary, ursusy te stare zwlaszca 912, 1224 i 1614. a z zetorow jeszcze 5211 i 8011. jelenie nie i inne zagraniczne tez nie. Aha, lubie tez jcb za szybkosc.


Belarus MTZ 82 i URSUS C-360- na 19 ha nie mają co robić.
maszyny towarzyszące z firmy Unia Grudziądz i 2 przyczepy Sanok: D-35M i D-50.

Sprzedam przyczepę Sanok D-50, sztywna, stan dobry, opony dobre, lub zamienię na wywrotkę D-47 lub podobną w dobrym stanie. Kontakt:gg 8134005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

najlepsze sa ciagniki caterpillar no i class


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

New Holland T6080 ;) i nie ma ładniejszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Najładniejsze są nowe NEW HOLLAND i LAMBORGHINI. Ale to kwestia gustu , a o tym sie nie dyskutuje ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj