Skocz do zawartości

MFJD

Members
 • Zawartość

  159
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O MFJD

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 26.03.1991

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lubelskie
 • Zainteresowania
  KPK Kumurun Team
 1. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  odnośnie nowego naboru co wpisać w biznesplanie jezeli działka przyjmowana posiada 2 właścicieli? Bede takze przyjmował działke od osoby która nie posiada numeru ewidencyjnego producentów jak to ogarnąć?
 2. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Odnośnie MR 2015 czy kukurydza na kiszonke liczy sie do wartości ekonomicznej (w gospodarstwie są krowy)? I jeżeli  ojciec ma współwłasność na działce siedliskowej to czy teraz musi znieść wspołwłasność czy da rade to zrobić przed wnioskiem o płatność?
 3. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Witam ojciec posiada współwłasność na działce która jest siedzibą gospodarstwa czy wspólwłasność należy znieść przed złożeniem wniosku czy można przed wnioskiem o  płatność a może teraz tą działkę przepisać na mnie i dodzierżawić tak aby przekroczyć ponad 1 ha i rozpocząć urządzanie gospodarstwa? Kolejne pytanie czy na zbiornik na gnojówkę muszę mieć kosztorys zbiornik będzie z gotowych elementów i czy na maszyny lepiej posiadać jakiś rachunek proforma czy tak wpisać mniej więcej cenne a po prostu nie będę mógł kupić taniej?
 4. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

   Za przygotowywanie zdaje sie jest 1pkt a za przetwarzanie 2pkt. Czy np sprzedaż mleka do mleczarni będzie się liczyła czy tu chodzi o sprzedaż bezpośrednią z gospodarstwa? Czyli jak sprzedam mleko 1pkt a jak masło 2pkt?
 5. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Jeśli się zobowiąże przystąpić do certyfikacji produkcji (Integrowana produkcja) to w którym roku realizacji biznesplanu muszę do niej przystąpić, zależy mi aby być jak najkrócej bo od tego roku certyfikaty wydają prywatne firmy co wiąże się z większymi kosztami?
 6. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Czyli jak nie wyjdzie to zamyka się drogę w kolejnych naborach?  
 7. Adapter ślimakowy

  jaki koszt adaptera?
 8. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Premie chciałbym przeznaczyć na zakup gruntów czy juz teraz musze wiedzieć które działki mam kupic czy po otrzymaniu pieniędzy mógłbym dokonać wyboru które działki kupić?
 9. MF

  Mówisz o sobie?
 10. Konie

  A dlaczego ten duży koń jest mokry na wierzchu?
×