Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tyui    2

Witam, które tacki będą lepsze do hydroponiki plastikowe czy styropianowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo93    6

Kiedy zaczynacie sianie w tunelach ?

 

 

Edytowano przez mateo93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo93    6

Jakie ceny virginii na nowy sezon ?

Edytowano przez mateo93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1287
20 godzin temu, hetmanzamosc napisał:

Witam.grupa krasnostawska zakończyła swoją działalność,prezes poleca kontraktować w uniwersalu deszkowice lub łukowa tobacco ,chodzi o barleya.którą firmę bardziej polecacie,znane są już może ceny?

grupa krasnystaw wali do ultp z tego co wiem masz jeszcze pmp leżajsk i łukowe  tabaco podaje ci ceny na berleja  pmp 1 9  2 7,50 3 5 50  universal 1 10 2 8,50 3 6,50 i jeszcze ten pękala czy hyz 1 9,50 2 8 3 6  te ostatnie ceny mogę się troszkę pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo93    6
Dnia 5.03.2019 o 21:00, Dawid50 napisał:

Robicie już przy tunelach,? Jaki nawóz po piasku stosujecie? 

Yara Mila Complex NPK 12 11 18

Dnia 6.03.2019 o 13:09, tyui napisał:

Witam, które tacki będą lepsze do hydroponiki plastikowe czy styropianowe?

Styropianowe można łatwo uszkodzić,  koniecznie trzeba je dezynfekować po każdym sezonie i zajmują sporo miejsca w magazynie. Z plastikowymi nie ma tylu problemów :)

Dnia 6.03.2019 o 13:09, tyui napisał:

Witam, które tacki będą lepsze do hydroponiki plastikowe czy styropianowe?

Zależy co komu bardziej pasuje :) W styropianowe mogą wkraść się myszy i narobić bałaganu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella    1

Witam poszukuję suszarni Muller macie może namiary na kogoś kto sprzedaje suszarnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz197    7
11 godzin temu, Mirella napisał:

Witam poszukuję suszarni Muller macie może namiary na kogoś kto sprzedaje suszarnie. 

Na olx jest dużo ogłoszeń sprawdź sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Mam pytanie czy taki zestaw mikrozraszaczy https://www.nawodnienia.eu/mikrozraszanie/mikrozraszacz-podwieszany/mikrozraszacz-hadar-7110/hadar-7110--zestaw-mikozraszacz-podwieszany-z-antykapaczem-z-wezykiem-50cm-z-obciaznikiem-2x-bagnet-f-bagnet-m,p231464112 wystarczy jedna linia na środku w tunelu o szerokości 7m? Czy trzeba jednak zastosować dwie linie ? Dodam że będę używać wkładki H i dyszy niebieskiej 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyui    2
18 godzin temu, Miran napisał:

Mam pytanie czy taki zestaw mikrozraszaczy https://www.nawodnienia.eu/mikrozraszanie/mikrozraszacz-podwieszany/mikrozraszacz-hadar-7110/hadar-7110--zestaw-mikozraszacz-podwieszany-z-antykapaczem-z-wezykiem-50cm-z-obciaznikiem-2x-bagnet-f-bagnet-m,p231464112 wystarczy jedna linia na środku w tunelu o szerokości 7m? Czy trzeba jednak zastosować dwie linie ? Dodam że będę używać wkładki H i dyszy niebieskiej 1.4

Kolego raczej dwie linie będziesz musiał zastosować. Aby się upewnić to zadzwoń do nich i Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo93    6

Podrożała klasa 4 o 25 gr, 6 o 50 gr, 7 o 50 gr

Będzie na cukierki dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1287

panowie od berleja dostałem z universalu nasiona tn 97 i b ms 14  nigdy nie sadziłem tych odmian wiecie coś o tych odmianach ? tn 90 i 86 to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezmar    0
3 godziny temu, dragonmt852 napisał:

A jak pozostałe firmy?

Ceny Lukowa Tobacco.

CCEFD8A1-C6AC-4556-AD94-6E9FC44F295F.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADAŚKOPOL    1

Może mi ktoś powie dlaczego tak w ch..... dajemy się robić z tymi cenami ? ...........  bo już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixolss    19

Firmy się dogadają co do cen , udostępniają je na tydzień przed ostatecznym terminem podpisywania umów A rolnicy i tak nie wiele zdzialaja bo czasu mało A jak nie podpiszesz umowy w terminie to jesteś w czarnej dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADAŚKOPOL    1

Czyli najlepiej byłoby stan stanąć okoniem i nie podpisać umowy  , ale to musiałoby zrobić min 30-40 % plajtatorów , przepraszam plantatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

" Cena tytoniu w Afryce : 1.6 USD za kg... Są dobre zbiory na świecie ( trwają na południowej półkuli Ziemii ) , nie ma żadnych przesłanek do zwiększania cen. Dniówka pracy - 3 USD" - Takie słowa usłyszeli plantatorzy na jednym z zebrań... Oczywiście od przedstawiciela firmy tytoniowej. Agrumenty w stylu : ALP, tytoń bez niedozwolonej chemii itp NIC nie dały... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro jest zebranie w universalu w deszkowicach.jadę tam po raz pierwszy jaki jest dokładny adres deszkowice 1 czy może 2.będę jechał od strony zamościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADAŚKOPOL    1

Budynki po GS droga  Szczebrzeszyn-Tarnawa nie idzie nie zauważyć. Na placu 2 Biny na zboże i piekarnia z kominem  ;) , rozumiem że o to chodziło.    Można też na skróty skręcić w Bodaczowie przed olejarnią i prościutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynko    3

Odsprzedam puszkę nasion 13 jak ktoś potrzebuje to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez MichaKpiski
      czy ktoś siał miododajne ostropest+facelia poznaniem 2 ?
    • Przez 35bogus
      Witam, 
      Mam pytanie jak w temacie. Mianowicie w tamtym roku zasiałem 20 arów słonecznika, po siewie pryskałem BANDUREM i miałem chwasty. Teraz moje pytanie czy mogę połączyć z COMANDEM. W grochu to nie przeszkadza ciekawy jestem co będzie ze słonecznikiem, czy to może się udać. 
      Będę wdzięczny za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj