Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gumis45

6620 SE

Polecane posty

Pavel    10

no wiem sorki troche za bardzo rowinołem czesc techniczna a za mało mentalnosc ludzi a miało byc na odwrót:P

DonPedro    3

Chciałem sie zapytac czy ktos posiada albo wie gdzie mozna znaleźc wykres mocy 6620se tzn na jakich obrotach jaka jest moc. Nie spalanie tylko moc. Ja szukałem i nie mogłem znaleźc :P mozne ktos ma albo wie gdzie jest??

Z góry dziękuje i pozdrawiam!!

Wiadomość z agroFakt.pl

DonPedro    3

Spalanie swoja droga ale chciałbym wiedziec na jakich obrotach najlepiej wykonywac ciezką prace a na jakich lzejsza zeby niepotrzebnie nie katowac silnika.

Ten test to jest chyba do premium a mi chodzi do se. A roznica miedzy nimi jest wielka.

Pavel    10

Połączone tematy. Identyczna nazwa a sprawdzić się nie chce czy na forum temat jest?

bialy1989    2

Mam 6620SE od 2003.Kupiony po promocyjnej cenie 188tyś zł. Ten model jest awaryjny(chłodnica,pompka paliwa,podnośnik siada) Kiedyś pracował w gruberze 3m i 4skibowym kvernelandzie. Przez rok głęboszował na 4łapy. Zaorał 50ha 5 skibowym kvernelandem es95. teraz tylko uprawia agregat 5,4m i sieje agregat uprawowo-siewny 4m. Opony mam 540/24, 650/24 i w bruzdę się mieścił bez problemów a ktoś tam pisał że kupił 520 bo inne byłyby zbyt szerokie :) Zapraszem na mój profil, tam są zdjęcia 6620 i innych.

tomek6620    0

Interesuje mnie cena oświetlenia narożnego roboczego do John Deera z serii 6020SE.Numer części : AL159352 . Jeśli ktoś sie orientuje po ile te światełka chodzą niech napisze-będe wdzięczny:)

Pozdrawiam!

rafik256    19

witam. Mam zamiar kupić ciągnik pomocniczy z ładowaczem czołowym w cenie do 160 tys. zł brutto. Myślałem nad tym sprzętem http://motoallegro.pl/item1020949047_john_deere_6220_2007_rok_95km_godny_polecenia.html co o tym sądzicie? Może polecilibyscie coś innego w tej cenie? chetnie usłysze wasze opinie na ten temat.

PS. Ciagnik musi być z rocznika 2006 lub młodszy!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować