Zaloguj się, aby obserwować  
czeslaw16

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt

Polecane posty

MarcinPykuS    68
kup sobie ursusa 1654 i starczy ci jeszcze na pług :D;) ;)

 

My tu proponujemy takie marki jak NH, JD, Valtra, a ty wyjeżdżasz z Ursusem... B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

I jeszcze do tego mamy na wykorzystanie 300 tys. pln. ;) Po raz pierwszy się z Tobą zgadzam, ten post był nie na miejscu ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę sobie dać rękę uciąć a nawet głowę ze założyciel tematu nigdy przenigdy nie wybrałby ursusa ponieważ ma już jednego 912 i nie bardzo jest zadowolony z tego co wiem ;) więc proponuje lepsze marki niż ten zakichany ursus


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
I jeszcze do tego mamy na wykorzystanie 300 tys. pln. ;) Po raz pierwszy się z Tobą zgadzam, ten post był nie na miejscu ;)

 

To chyba do mnie... :D

 

Słuchaj, ja nikogo tutaj nie chciałem obrazić, a jeżeli ktoś poczuł się obrażony to przepraszam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
ciągnik 130km tylko df sa niezawodne

Nie no DF są dobre owszem ale bez przesady, że tylko one a nie żadne inne...przecież są Fendt-y, Valtry, JD itd., itp., a to są też b.dobre ciągniki...poczytaj forum to się czegoś dowiesz o nich i nie tylko. Można Ci to wybaczyć ponieważ jesteś tu nowy ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

Mój kolega ma df-a i ma nabite 5000 motogodzin przrz 2 lata i serwis przyjeżdżał tylko na wymiany filtrów i olejów a ja nie moge nic o swoim powiedzieć bo mam go też 2 lata ale nabiłem tylko 600 motogodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Tak oczywiście, że jest to niemożliwe, no chyba że na okrągło chodził ale to wyklucza brak żadnej awarii...a co do tego że Ty ani on nie mieliście poważniejszych napraw w swoich DF to nie znaczy że innym się tak od razu ciągniki psują...na AF jest wielu takich co mówią czego oni nie mają a ciekawe w ilu % jest to prawdą ;):/

PS: ja swoim k100 przez rok zrobiłem 1000 mth ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

i rozrusznik 2 razy bo elektromagnes padał z resztą to wadliwa część rozrusznika bo u mnie to samo padło w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
Tyle godzin i tylko olej i filtry wymienił... ;) ;)

a moze i tak bylo ze bez zadnej awarii zrobil 5000 mtg cos mi sie wydaje ze jak ktos by napisal ze jd zrobil 5000 mtg bez awarii to wiekszosc by temu przyklasnela bo wiadomo jd to jd a to tylko deutz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Ja akurat nawet gdyby był to statek kosmiczny to bym nie uwierzył że żadnej awarii przez 5000 mth... ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Ja akurat nawet gdyby był to statek kosmiczny to bym nie uwierzył że żadnej awarii przez 5000 mth... ;)

 

Właśnie, gdyż przez dwa lata tyle na stukać to ciągnik musiał nieźle dostać w d*pę i awaria jakaś musiała być... ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Jak już wcześniej pisałem u mnie DF przez rok zrobił 1000 mth i wiem ile trzeba było nim pracować żeby to na stukać...a jeszcze codziennie rozrabiam paszo wóz czyli nawet w zimę gdy niema żadnej roboty codziennie dochodzi około 2 mth ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Jeżeli autor tematu jest nadal zainteresowany kupnem ciągnika to może taki Case MXU 135 -> link http://autoline.com.pl/sales_full.php?code...015374422063400. W Agromechanice jest test tej maszyny. Nie pytajcie mnie o szczegóły bo widziałam na necie, nie mam zaprenumerowanej tej gazety. Co do Case to kolega ma Case MXM 135 Pro, ma go od zeszłego roku i obrabia około 100ha + ciągniki pomocnicze. Ciągnik współpracuje z pługiem PHX 6 z wałami, oprócz tego biegał z Marsem(nie pamiętam szerokości) i radził sobie całkiem dobrze. Jak dotąd awarii nie miał, kabina jest przestronna i jest cichutko w niej, spalanie ok. Jedynie nie pamiętam jaką ma w nim skrzynie ;) Co do ceny to dał około 200tys. Może te informacje sie przydadzą. Pozdrawiam ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

czeslaw a może byś się odezwał? ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikna102    0

Chcialbym sie poradzic was jaki ciagnik wybrac .Chodzi mi głownie o ciągnik około 130 KM Takie jak DF, Fendt, NH, Pronar 180 km(ale tyko pronar 180 KM reszta 130KM). Jak wy sadzicie jaki jest lepszy a moze jakis inny? :)

Edytowano przez robertbara
Literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj