Polecane posty

Kamillo0    132

Ja obecnie mam SE d750i nie narzekam jak dla mnie ok bo wytrzymały.

Kiedyś mi z 1 piętra spadł z balkonu na kolanie sobie położyłem bo sięgałem po gazetę na stolik a drugą ręką kubek trzymałem i spadł,odbił się od płytek,spadł w ogródek, odbił się od dużego kamienia (kamieniami mam w ogródku ścieżki i ogrodzonka dla kwiatów porobione) i wpadł w jakieś kwiaty. Poszedłem znalazłem go a tam tylko trochę pobrudzony w ziemi, a tak to nic,nawet bateria nie wypadła ani się nie wyłączył. Na podłogę tez mi spada jakoś a czasem to ze złości pier****e jak się wkur***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andy77    0

Ja od 6 miechów mam LG Shine. Nie jest zły, pare razy mi upadł z dużej wysokości i się trzyma. Przedtem zawsze miałem Nokie. Teraz myśle nad iPhone 3G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem trochę telefonów teraz mam nokie 5200 i dla rolnika nie polecam głośnik się rozwalił gdy się zakurzy żaden przycisk nie działa aparat lipny teraz mam zamiar kupić se c 702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
mam zamiar kupic telefon z jakims dobrym aparatem myslalem nad SE K800i ? co o tym modelu sądzicie?

kup sobie se t650i ma to samo co k8ooi tylko dzoja niema sam takiego od 2 miechów używam i jest super tel mam tez nokie 5320 i tez nawet fajna ale teraz mysle nad samsungiem i900 albo se p1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
obecnie posiadam nokie 6500 slide i sony ericssona k810i myślę nad I phone 16gb

 

Nie inwestuj w Iphona, shit jakich mało. Naprawdę odradzam. Lepiej zabrać za tę samą kasę N95/N96 a telefon o wiele lepszy

Pozdrawiam


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andy77    0

Sorry że się wcinam w temat ale wie ktoś może czy Nokia 5800 będzie dostępna w Erze?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

stan na dziś:

prywatny: k800,

służbowy - oczywiscie nokia :lol: E51

agrofoto - jakis shitowy samsung - funkiel nowka kosztowała 99zl na aledrogo

 

na dniach tego samsunga zmienie na k850, no chyba ze cos lepszego bedzie w PLAYu za 1PLN


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie nie wyszedl zwyciesko z tego starcia co? :lol:


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Z racji tego, że SE zaczyna coś świrować, na wiosnę planuje zakup nowego telefonu tym razem z konkurencji a chodzi mi o Nokie 6300 i 6300i telefony prawie identyczne, bo różnią się ilością pamięci wewnętrznej 6300->8mb 6300i->30mb obsługa kart to odpowiednio 2 i 4 Gb a i 6300i ma WLan i Voip. Opłaca się inwestować w tą 6300i ?

 

linki do allegro.

Nokia 6300

http://allegro.pl/item522466433_nokia_6300...znan_sklep.html

 

Nokia 6300i

http://allegro.pl/item531156619_nowa_nokia...4_karo_gsm.html


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
Ale pewnie nie wyszedl zwyciesko z tego starcia co? :lol:

Wyszedł, nawet większego ubytku na zdrowiu nie ma. Twarda sztuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli talerzowka oberwala bardziej? Wnioskuje z tego ze mowisz ze wyszedl zwyciesko :lol: Ja mialem Nokie 6070 ale sie rozleciala. Teraz 6103.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarko12    1

ja może wymienię moje foniki:

 

 

1. nokia 3310

2. nokia 3510i

3. siemens cx35

4. siemens c 75

5. sagem my 411X

6. obecnie samsung J700 :lol: - nawet jest dobry tylko mógłby mieć trochę większy aparat bo 1,3 mega to nie szał :D


Zetor 7745
Ursus C-360
Ursus C-330
Razem na 36 HA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Mam już ponad 1,5 roku n73me dla mnie super ;) , jeśli komuś zależy tylko na funkcjach typowych dla telefonu to najprostszy najlepszy bo i najszybszy, natomiast jeżeli chodzi o dodatki to polecam coś z symbianem ver3 + jakieś gry z nowej serii n-gage2 ( - na n73 działa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Aktualnie posiadam Nokie e51 I naprawde polecam ma wiele mozliwości dzieki oprogramowaniu symbian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj