Skocz do zawartości
kris14

Podnośnik w 4512/4514

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

rurka raczej cała. jeszcze nie miałem okazji przetestować . bez obciążenia jest na razie dobrze. jak podczepię pług to napisze ja to wygląda. 

no i podczepiony pług  i dalej to samo . pług opada. jak się doda gazu to się uniesie.  ;[ chyba będzie pompa :wacko:

Wiadomość z agroFakt.pl

ropix    0

Jaka może być przyczyna ucinających się trzpieni podpory pompy ? Ucięły się z obu stron , zostały założone nowe i wytrzymały ok 1 godziny orki. 

lukbold    397
Napisano (edytowany)

krzywy wałek pompy bądź wałek który ją napędza. Włącz WOM i spróbuj pokręcić za końcówke... pewno się nie da jak trzpienie założysz

Edytowano przez lukbold

ropix    0

Witam , założyłem pompe do ursusa 4514 i mam na wyjściu hydraulicznym, tylko 20 atmosfer. Czy możliwe jest, że ciśnienie tak ogranicza ten "ptaszek" który jest na kapeluszu od pompy ? Przy składaniu śruba była wkręcona do połowy. Rozumiem że w razie czego ćiśnienie zwiększa się po zdjęciu rozdzielacza od podnośnika/hydrauliki przez dziurkę ?

tomas318    0

witam a pompa jest nowa założona ? ta sroba to jest regulacja i lepiej nie przekrecac 

ropix    0

Osobiscie jej nie robilem wiec powiem tylko co wiem. Tłoczki, cylinderki, mimiosrody, tulejki, dystanse,obudowe i chyba jakis zawor, ktori sie podobno lubi przycinać, ale nie jestem tego na 100% pewny

tomek73    186

To ten co robił niech dalej naprawia, przecież wszystko założył nowe niby i co nie wyszło coś.

ropix    0

Myślę,że złożył to dobrze, bo nie bralem nikogo pierwszego lepszego, no ale może może... A co powiecie o tej srubie od ciśnienia?

PRIMO    174

Witam. Będę robił remont hydrauliki w Ursusie 5314 a mianowicie pompę hydrauliczną i tu moje pytanie która opcja będzie lepsza czy założyć zestaw naprawczy komory zaworowej czy założyć pompę po regeneracji  (gwarancja 6 miesięcy ) a starą zostawiam w rozliczeniu. ¬¬

corrado    217

I tu powstaje pytanie na ile jesteś pewien zakładu który tą pompę regenerował.

PRIMO    174

@corrado jak na razie o żadnych reklamacjach nie słyszałem z resztą będę widział jak to jest zrobione w ciemno nie biorę. 

tomas318 to jest sklep z częściami jeden z większych w moim rejonie i sami podrzucili taką możliwość. 

lukbold    397

w sklepie Ci powiedzieli, że jeszcze reklamacji nie było?? a niby co tam masz widzieć? hehe jak dla mnie mydlenie oczu. Wysyłasz pompę do ASOGCURSUS i za 2 dni ją montujesz z powrotem. Nie ma co kombinować

tomas318    0

Kolego też jestem ciekaw ile u nich kosztuje bo sam takie regeneruje 

lukbold    397
Napisano (edytowany)

a skąd ja mam wiedzieć co masz zużyte... u mnie tłoczki, zaworki były dobre a wymieniony został tylko oscylator.... podstawa to WERYFIKACJA części a dopiero później wycena.... pewne jest, aby nie łasić się na pseudonowe pompy za 1 tys

Edytowano przez lukbold

1 godzinę temu, tomas318 napisał:

A U CIEBIE TOMAS318 ILE KOSZTUJE PEŁNA REGENERACJA POMPY 

ansu    73

Pompę -Jedni mówią że lepiej nową tańą - inni lepiej regenerować

Również mam pompę do naprawy. Gdzie to można zrobić na południe od Lublina w trójkącie Zamość Chełm Lublin.

PRIMO    174
Napisano (edytowany)
Dnia 9.11.2017 o 22:01, tomas318 napisał:

Powiedzieli mi 760 zł (w tym sklepie ) za regenerowaną w tym 6 miesięcy gwarancji i swoją zostawiam w rozliczeniu. ¬¬

Edytowano przez PRIMO

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się