Skocz do zawartości
szaleniec

Nowe opony

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony

Wiadomość z agroFakt.pl

Davidastra    0

Kormoran Stomil Olsztyn jedna tylna 12.4*28 580 zł

a przednia z Dębicy 6.00*16 120 zł

1400 kosztuje komplet na cały c 330

karola44    0

Za nadlewki ale do 360 jakis czas temu spiewali u nas na wulkanizacji od 450-550 zl za tylne. Mysle ze do 330 mizna odjac ok 100-150 zl na szt.

jerzy60    0

nowe opony są po niewiele ponad 500 zł.ja nie preferuję a z j at y c k i c h.lepiej wydać 200 więcej i mieć spokój na parę lat.

mir36    0

opona 12.4 -28 turecki mozna kupić za 550 zł\szt zaś polskie stomilki to 630-650 zł\szt

c330ursus    1

Ja też w tym roku wymieniam opony w C-330 (tył) ale najprawdopodobniej to BKT lub TRAYAL które bardziej polecacie ??? bo cena jest podobna

pablo21    26

Ja polecam Kormoran Land Pro super idzie w polu i mało sie zużywa. Ja takie mam od roku w Ciapku i nie moge złego słowa o nich powiedzieć.

Kosztowały chyba cos ponad 600 zł za jedna nie wiem dokładnie teraz.

martin68    2

witam mam pytanie czy opony mitas to dobra firma i czy opłaca mi się dać 580 zł za sztukę do C-330

jacus    100
Ja też w tym roku wymieniam opony w C-330 (tył) ale najprawdopodobniej to BKT lub TRAYAL które bardziej polecacie ??? bo cena jest podobna

zadne ,doloz pare zlotych i kup polskie

mir36    0

przednie 600 - 16 chińskie 112 zł. polskie 157 zł. a tureckie 160 zł.

Tadeusz1212    2

A ja polecam opony Tureckie. Kupilem je 10 lat temu na targu do C-360 , wtedy były tańsze od polskich o 100 zł sztuka i tej pory nie moge złego słowa powiedzieć. Jeszcze mam z 70 % bierznika, a ciagnik sporawo po ulicy jezdzi i nie sa spękane.

c330ursus    1

Ja jednak kupiłem opony do tyłu BKT i przejechałem na nich od sklepu już 20km i w porównaniu ze starymi to na tych się super jechało :rolleyes: Ale to chyba dlatego że te stare były 11,2-28 a te nowe są 12,4-28 szybciej się jedzie teraz :D

jacus    100

juz 20 km :D to duzo.tylko nie zjezdzaj z asfaltu bo one sa bardzo miekie i na byle kamieniu rozwalisz bieznik,a kawalek szkla lub darnia to dziura na wylot.ale nie przejmuj sie po 2000 mtg kupisz nowe

c330ursus    1

Pożyjemy zobaczymy :D dodam tylko że moja C-330 wykonuje rocznie 70 mtg czyli nie za dużo to właśnie dlatego nie chciałem droższych opon bo i tak tego nie wykorzystam, a jak co to za 10 lat znowu kupie nowe :D

<------ 300 postów

Dominik1634    1
witam mam pytanie czy opony mitas to dobra firma i czy opłaca mi się dać 580 zł za sztukę do C-330

Ja mam Mitasy z tyłu na c-360 już 3 lata (ok 900mth) ciągnik dużo pracuje w transporcie, według mnie są bardzo dobre możesz spokojnie kupować :D .

majmun83    0

witam troche stary temat dzisiaj po wysluzonych 24 latach w c 330 rozwalila sie opona jakie obecnie polecacie?

volvo    23

Oczywiście radialne,najlepiej taurus,mitas,zależy ile możesz wydać kasy bo mogą być i michelin,trelleborg...Z daleka od chińczyków,turków,hindusów-

a wiec i bkt,które mają tendencje do rozwarstwiania i szybko się drą.Opony kupuje się na lata,nie warto oszczędzać.A dobra opona to mniejsze zużycie paliwa,co jest teraz bardzo istotną kwestią.

Geo    10

A co powiecie na temat opon białoruskich Bielshina. Zwłaszcza interesują mnie opinie na temat opon radialnych np. w rozmiarach 420/70R28 i 480/70r38?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??
    • Przez wojna456
      Witam serdecznie ostatnio zakupiłem ursusa c-355 po wykonaniu kilku prac polowych oberwało mi wentyl w prawym tylnym kole. Kupiłem nową dętke i podczas orki zimowej sytuacja znowu się powtórzyła i  nie wiem co może być przyczyną.
    • Przez Arek
      Mam zamiar założyć koła bliźniacze do ciągnika 100km.
      Gdzie lepiej zamontować klamry sprzęgów, na otworach w środku tarczy czy lepiej na śrubach łączących tarcze z obręczą?

• Przez pawlus224
      Opony w 330 zaczynają pękać chce je wymienic i nie wiem jakie najlepiej zastosować ,w cienkie paski,grube,od żuka czy w jodełkę? przy których ciagnik lepiej się prowadzi ? Dodam że ciapek malo jeżdzi po szosie . Mam nadzieje ,że ten temat pomoże także innym przy wyborze zakupu nowych opon.