Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

farmermf    78

Albo ktoś na wgt sie rypnoł albo to fakt, pszenica na zamknięciu na matif wczoraj ponad 940zł.

limousine    4

Dołączm sie do pytania Dawida , gdzie w łódzkim można upchnąć pszenice za min. 600 netto? Młyn Burzenin 550 netto.

Farmer1976    0

Ceny w zachodniopomorskim na dzisiaj to : pszenica 11%-680, 12%-700, 13%-720, 13,5%-740, 14%-760 złotych NETTO żyto, pszenżyto, jęczmień po 570 netto !!! Wszystko to z odbiorem z gospodarstwa w zachodniopomorskim i lubuskim. CENY ROSNĄ ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

suzuki550e    1

Za co mam cie przepraszać? Za to że pleciesz bzdury? Nikt nie płaci po 700zł netto za pszenice, a napewno nie Agrolok. Mam przepraszać że najwidoczniej o rolnictwie wiesz tyle co usłyszysz z opowieści?

Więc albo twój kolega sobie robi z ciebie jaja i ty za mało wiesz o życiu żeby wiedzieć kiedy ktoś sobie leci z tobą w h... , albo sam próbowałeś przycwaniakować i jak ktoś cię sprawdził to zaczynasz wyjeżdżać z tekstami że wiesz to od cioci z ameryki.

Więc po co piszesz tu bzdury? Może odrazu powiedz że wujek ci powiedział że pszenica jest po 900zł, bo to taka sama prawda jaką napisałeś wcześnej.

Spytaj się kolegi kto z agroloku mu taką cenne powiedział i ja sie o niego wypytam, zaraz się sprawa wyjaśni czy ktoś w agroloku skończy pracę, czy lepiej poszukaj lepszych kolegów czy poprostu jesteś łatwowierny.

woj lubuskie, pszenica 700zł 745zł brutto

lambogrand    26

niewiem czemu tak nie dowierzacie ze pszenica moze byc w cenie, dzis dwonil do mnie gosciu z malej prywatnej firmy zajmujacej sie skupem zboz i zaoferowal 700zl netto za tone pszenicy ps moze ktos podac link do strony gdzie sa notowania zboz z gieldy matif ???

lambogrand    26

dzis mowili w agrobiznesie ze gielda matif szaleje,w sezonie 2007-08 jak pszenica byla po 800zl skupowali wszystko w tym moze byc podobnie,ja mowie zawsze lepiej jak jest mniej towaru a lepsza cena mniej sie nawoze przyczep a lepiej zarobie zobaczymy jutro czy matif pojdzie dalej w gore.

suzuki550e    1

Coś mi się wydaję że w tym roku będą brali co popadnie?,byle było co kupować?

no tak tylko że ja zdążyłem zkosić 30% pszenicy, a pszenżyto nawet nie ruszone, teraz ciągle pada, i wszystko zaczyna porastać w kłosie, podejżewam że ztależuje wszystko

murtek    122

Wiecie co dziś mnie wku*wiło- wypowiedź "naszego" ministra rolnictwa, który namawia polskich rolników aby wyzbywali się zboża bo w przeciwnym razie podrożeje chleb, mąka itp. Dziwny koleś. Przez ostatnie kilka sezonów dostawaliśmy marne pieniążki za naszą pracę, a niekiedy nawet dokładaliśmy. W tym roku nadarza się okazja aby wynagrodzić sobie wspomniane kilka sezonów wstecz. Niech się zatem martwią ludzie z miasta, którzy nie szanują polskich rolników o ceny żywności. Mieszkaniec wsi sobie poradzi... :)

suzuki550e    1

Wiecie co dziś mnie wku*wiło- wypowiedź "naszego" ministra rolnictwa, który namawia polskich rolników aby wyzbywali się zboża bo w przeciwnym razie podrożeje chleb, mąka itp. Dziwny koleś. Przez ostatnie kilka sezonów dostawaliśmy marne pieniążki za naszą pracę, a niekiedy nawet dokładaliśmy. W tym roku nadarza się okazja aby wynagrodzić sobie wspomniane kilka sezonów wstecz. Niech się zatem martwią ludzie z miasta, którzy nie szanują polskich rolników o ceny żywności. Mieszkaniec wsi sobie poradzi... :)

prawda

lambogrand    26

tez slyszalem jak sawicki mowil ze niechcialby zeby sie powtorzyla sytuacja z sezonu 2007-08 i to mowi nasz minister rolnictwa co za burak jeden z niego, on dbac o nasze interesy niedba

Rafal180    2

Mam to centralnie w d*pie!! Jak pszenica była po 800zł to cena chleba automatycznie wzrosła,a jak rok temu była po 500zł to jakoś cena chleba nie spadła.Niech sie lepiej dobiorą do d*py piekarza i innym pośrednikom a nie nam rolnikom którzy utrzymują ten cały burdel!!

Lukaszjarm    4

ja tez mam w du..ie wszystkich piekarzy bo jak cena sopada po 400 zł pszenica to mowia ze maka to maly procent w kosztach produkcji chleba a jak drozeje to oni odrazu ceny w gore podnosza

a ministra to dac mu widly i niech gnoj od swin wyrzuca a nie polityka sie zajmuje zobaczymy wtedy jakie by mial zdanie

kornel    3

Panowie a ja mam pytanie czy ktos z was współpracował z firma Diamant Polska i czy jest zadowolony ze współpracy i oczywiscie czy sa oni wypłacalni??

SAUTER    4

Sawicki namawia żeby rolnicy pozbyli się zboża bo na tym zarobi jego kolega Komorowski własciciel młynów w polsce i nawet jakby chłopi sprzedali teraz wszystkie zboze i tak chleb podrozeje bo plota juz poszła o słabych zbiorach a dobra kase zarobi kto inny. Ludzi spod znaku zielonej koniczyny juz dawno przestałem słuchać bo PSL juz dawno nie jest partia chłopską

farmermf    78

Jeszcze troche to PSL sprzeda rolników za stołki w nastepnej kadencji. Wypowiedz Sawickiego nie wskazuje o jego zainteresowaniu losem rolników.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez 123p
      Oferta na tira 45gr to dobra cena na dzien dzisiejszy?

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-cena-ziemniak%C3%B3w/