dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

damian40000    86

byk hf 700kg 7.10+vat byk czarno biały niski 710kg 7.30+vat byk 50% hereford 760kg 7.50+vat krowa hf 660kg 5.50+vat 8%potrącenia. ZM Łuniewscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik88    0

Ale zdarza sie,że Biernacki płaci od ręki super a na termin jeszcze lepiej i niektórzy dadzą się złapać na to,no i zapłaci raz może dwa a później telefonu i słuchanie muzyczki w głośniku,albo wycieczki do Goliny

 

Biernacki źle nie płaci, ale musi być gotówka. Kiedyś nie płacił mi przez 3 miesiące 26tys. to wysłałem pismo że jeśli nie ureguluje należności w ciągu 2tyg to zostanie mu założona sprawa w sądzie. I przelał po tyg. Od tamtej pory tylko gotówka. I uwaga na niektórych typów którzy przyjeżdzają u niego po bydło. Co sztuke radze tarować wage. Bo rżną jak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19724

Propozycja dla sąsiada-krowa +-550kg cwaniaki z TST dawali po 4,-/kg!!!!! :D :D Chyba ich poje....ło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

wczoraj poszły dwa mieszance 730kg po 8.30 i 638 po 8.00,ceny z vatem,sztuki wazone na własnej wadze ostatnio zakupionej:) tak to mozna handlowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

u mnie dziś były żydy i szukają głupich po 4,80 chcieli HF pfff:)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19724

Krowa za którą proponowali po 4 jest w super dwójce jak to określił mój ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluch    4

Zakłady Mięsne

MORLINY S.A. na

zlecenie firmy OSI

Poland FOOD WORKS

Sp. z O.o.

 

poubojowa

klasa O

buhajki śr 13,45

 

jak policzyć z tego cenę wagi żywej bydła

Edytowano przez Maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

wagi żywej z tego nie policzysz jedynie jak masz żywą wagę to mozesz cenę żywej wagi policzyć. To co dostałeś za byka dzielisz przez wagę żywą netto i masz cenę na żywo brutto.

Edytowano przez damian40000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mont    16

coś sie dzieje bo za byka od 6.50 do 7.50 netto idze dostać , jednak majowa cena była podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

w piątek kilkanaście sztuk różnych i HF i mieszanców poszły na WBC po przeliczeniu na żywą wyszło od 7,32+vat (za O) do 8,45+vat(za U), mięsność 51 do 58%, najsmieszniejsze jest to że najgorzej umięsniony był mieszaniec z charolaise ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

jestem organizatorem i mowicie ze wszystko super waza i jak placa wam kase na reke tak? powiedzcie mi jak odbywa sie wazenie tych bykow? z pewnoscia na ogolnej i wszyscy pewnie zadowoleni. ok tylko jestem troszke bardziej wglebiony w ten interes i wiem co oznacza golina biernacki. to ze wam dawaja 8zl+vat nie oznacza ze tak musi byc. ale wy pewnie nie dacie sie przekonac ze nawet jak na waszej wadze waza. aha i jeszcze jedno wazyli kiedys u was auto z przyczepa albo cala naczepe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    14

Posiadam wlasna wage i sa wazone przed sprzedaza i nastepnie na wadze samochodowej jak je zabieraja dali tyle bo chcieli szybko nakupic i im brakowalo no ale chcieli dac maks. 7,80 no ale ze jeden byk byl BBB i ladnie zbudowany no to cene musieli podnies albo by nie dostali, no a platne oczywiscie gotowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    14

Gotowka płaca i + Vat prawie juz 2 lata, chyba ze sie z nimi umowisz lub im brakuje tyle kasy to reszte przelewem lub przywiezie troche pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj