dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Ursus11    56

14.10 netto najlepsza klasa.Oczywiście chodzi mi o byki. Ubojnia Duchnów AGRA-PODLASIE.

Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

jaka obecnie cena za hf 550-580 kg bydło młode 15 miesięcy ...? sprzedawał ktos ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniek1707    0

Witam wszystkich! Jestem świeżakiem na forum, tak jak w hodowli opasów.Sprawa ma się tego typu że, mam trzy sztuki byków BBB,(oczywiście nie czystych) około 700-800kg, wiek 15miesięcy. Ile wołać za taki towar? Jeden chandlażyna proponował mi 8zł/kg ale mu nie sprzedałem, dobrze z robiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniek1707    0

Też myślę że poubojowo lepiej by wyszło, widze po samej budowie, bo mam jeszcze 2szt całe czarne jakieś, to jeden a drugi to ziemia a niebo. Tylko że u mnie niema w pobliżu żadnej ubojni porządnej, są dwie ale takie małe i tyle samo płacą co na skupie. A może ktoś ma namiary na jakiegoś odbiorce? (jestem z dawnego radomskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

Kolego to do mnie przyjeżdżają aż z gór(mieszkam w północnej wielkopolsce) jak chcesz to mogę dać Ci na nich namiary...ja ostatnio za rewelacyjnego byka BBB(960kg-zdjęcia w mojej galerii) dostałem po 9,-z vat i kasa od ręki :rolleyes:

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniek1707    0

sołtys48 twój to nie jest byk tylko bydlak!! Też bym potrzymał dłużej tylko z paszą krucho, a dokupywać nie mam zamiaru. Możesz podrzucić mi te namiary, zadzwonię zapytam co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Też myślę że poubojowo lepiej by wyszło, widze po samej budowie, bo mam jeszcze 2szt całe czarne jakieś, to jeden a drugi to ziemia a niebo. Tylko że u mnie niema w pobliżu żadnej ubojni porządnej, są dwie ale takie małe i tyle samo płacą co na skupie. A może ktoś ma namiary na jakiegoś odbiorce? (jestem z dawnego radomskiego)

Teraz to wszystkie większe zakłady mięsne jeżdżą po całym kraju i zbierają bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

beniek 1707 BBB w takiej wadze to 10zł z vat wagą żywą i ani grosz mniej to mięso i tak pójdzie na export a nie na kraj zadzwoń do Sokołowa ostatnio byłem przy negocjacjach w piątek przed świętami to wiem ile są w stanie zapłacić za takie bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza1978    1

Witam, sprzedane w czwartek cena 13.7 netto(wbc),małe sztuki od 290-340kg.Ktoś kiedyś napisał, aby wpisywać wagi wbc ciekawy temat moi rekordziści to 508kg i 474kg. Może Ktoś jeszcze się pochwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

cenę mają dobrą ale musisz się przygotować na to że tydzień dwa przeciągają wypłaty ponad to co pisze na fakturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to ten sam @Parkur to pisze w tym temacie??? :)

 

u mnie 13,20 podstawa w kl. O WBC.

 

a jesli chodzi o wagę tuszy, to jest fajnie jak średnia przekracza 450kg.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

czy ktos sprzedawal do parkura z mochnaczki.prosze o opinie

A skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek456    19

Witam polecicie mi jakąś dobrą firmę skopującą byki w Małopolsce ,i po ile są teras byki mięsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

Tak kolego @ mario3107 chodzi mi mnin. o firmę BOVO(oni ostatnio zabierali)ale zdarzało się,że inni też przyjeżdżali-miałeś z nimi doczynienia?W powiecie złotowskim cielaki sprzedaje gościu z Podróżnej w gminie Krajenka-co tydzień nowa dostawa a cena tak jak wszędzie zależna od cielaka :rolleyes:

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

byk ok 600kg rasy GALOWAY , może ktoś wie ile za takie coś, można dostać, chodzi o to czy za rasy prymitywne dużo mniej płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Parkur masz jakies namiary na ta firme co pisales? strone internetowa albo tel?a ty dokladnie z opolskiego z jakiej miejscowosci jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

Tak kolego @ mario3107 chodzi mi mnin. o firmę BOVO(oni ostatnio zabierali)ale zdarzało się,że inni też przyjeżdżali-miałeś z nimi doczynienia?W powiecie złotowskim cielaki sprzedaje gościu z Podróżnej w gminie Krajenka-co tydzień nowa dostawa a cena tak jak wszędzie zależna od cielaka :rolleyes:

Miałem do czynienia z tą firmą . Ma opanowane tereny na półnoć od Złotowa.Pieniądze na koncie 3do 5 dni.Kolega sprzedawał dwa miesiące temu jałówkę i czekał 3 dni. Ja osobiście dostałem pieniądze z Vatem na rękę przy sprzedaży 2 szt .Taki był mój warunek. Kupujących jest mnóstwo. Ale z nimi idzie się targować.A można jakieś namiary na goscia od cielaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj