Skocz do zawartości

krzysiek79w

Members
 • Zawartość

  545
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

29 Excellent

O krzysiek79w

 • Ranga
  Zaawansowany

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  bydło mięsne ,wędkarstwo,nowoczesne rolnictwo.
 1. kverneland S-DRIL PRO 4M

  A kolego ze względów ekonomicznych mniejsze zużycie paliwa , pompa daje sobie doskonale radę stały wydatek 180 l na min. przy 240 bar. a dmuchawa ma zaledwie 10 max 15 % zapotrzebowania .
 2. John Deere 6170 R

  no właśnie sukcesów i zdrówka żeby nie było gorzej niż jest
 3. John Deere 6170 R

  ale mi nie chodzi że ja mam duże gospodarstwo tylko o to ze średnia wieku rolników w mojej okolicy to 55-60 często z plusem a następców brak co któremu przepiszą i może sprzedać to przychodzą żeby się dogadać ,sami okoliczni widzą że lubię to co robię i rozwój idzie w dobrą stronę .nie uważam się za pana sam pracuje na gospodarstwie dobieram ludzi tylko w sezonie bardzo często wracam do domu gorzej usmarowany i umazany niż nie jeden z Was nie wspomnę o zmęczeniu sam kasrtuję prosiaki sam leczę bydło lubię to co robię chociaż kiedyś siedziałem z biurkiem na pewno bym do tego nie wrócił .nie ważne czy mały czy duży wszyscy na jednym wózku jadą z resztą ja mam gorzej bo muszę więcej norm zachować i mam więcej kontroli,częściej ci mali mają więcej korzyści ze mnie niż ja z nich prosty przykład kupują nawozy po cenach wynegocjowanych przeze mnie , bardzo często jest tak że na kasę za przykładowe koszenie czekam po dwa sezony nie licząc tego że coś jeszcze wypadnie ja płacę za nawozy a potem trzeba czekać,znam sytuację we wsi mogłem się wypiąć kasa i koniec ale nie,kiedyś odda zawsze mam czas żeby zamienić dwa słowa jeżeli ktoś przyjdzie z jakąś sprawą . GRZEGORZ  teraz przegiołeś nie znasz mnie a tak piszesz FERDZIOR nie drwię z Ciebie i z Twoich zakupów,chociaż powinienem się odwdzięczyć za Twoje wpisy na temat moich maszyn, po prostu tak to odebrałeś, ja zrobiłem odwrotnie,najpierw auto potem maszyny .mam chorego dzieciaka i potrzebowałem dobrego auta bo muszę bujać się po klinikach w całej Polsce.   kolego od tego "sznura"pamiętaj że to co się komu złego życzy zawsze wraca,nigdy nie miałem żadnego kredytu nawet najmniejszej pożyczki żebym miał jutro zakończyć działalność na chleb mi wystarczy, także licz się ze słowami.
 4. Kverneland S-DRIL PRO 4m.

  ja na 11-eg wybieram się do Wanickiego.
 5. John Deere 6170 R

  no bardzo przepraszam ale jak się nie remontuje nie robi porannych przeglądów tylko paliwo i byle do przodu to masz rację u mnie tak nie ma jak się łożysk w kombajnie zaczeło nadmiernie grzać na sieczkarni a nie można go było dostać od ręki to było koszone u tych co chcieli na słomę a na drugi dzień było wymienione nie jedno tylko obydwa łożysk to kosiliśmy na sieczką i ani dnia nie stoi maszyna i zawsze jest sprawna. piszesz że się spinam no może i spinam ale "ferdzior" też dobry zawadyjaka święty nie jest kupił M-kę a mi wytykasz że tego nie ma tamtego no właśnie tym się różni jeden od drugiego że ja mam pewne rzeczy w standardzie a u Ciebie nie będzie ich nawet za dopłatą i nie koniecznie jest to wyeksponowane, może i zbyt nerwowo podchodzę do pewnych rzeczy ale taki mam charakter PRZEPRASZAM jeżeli kogoś uraziłem "maszyny kupowane z głową" ja mieszkam w takim rejonie gdzie te wszystkie małe gospodarstwa za 2-3 lata padną chociaż i tak ich już nie wiele zostało więc część tej ziemi będzie kupione część dzierżawione bo tam gdzie obrabiam ludziom i chcą oddać lub sprzedać jakąś ziemię to przychodzą do mnie ten fakt jest wzięty pod uwagę . gravit ale w Lublinie.
 6. Kverneland S-DRIL PRO 4m.

  no tak było bynajmniej tak kierowca mówił był u mnie czarną magnymka z plandeką sipmy on dla Was często jeździ bynajmniej tak mówił. macie u siebie imprezę BHP Johne Deerea czy nie ???
 7. Kverneland S-DRIL PRO 4m.

  mam nadzieję że wszyscy wiedzą o czym mówimy ''poplony"coś co i tak zostanie zaorane przed siewem głównym zależy na masie zielonej i na związaniu azotu z powietrza w przypadku łubinu.na jakich klasach ziemi gospodarujecie?
 8. Kverneland S-DRIL PRO 4m.

  mędryki ***to może wytłumaczy mi który jakie jest przeznaczenie i na jakich glebach stosuje się te agregaty  bierne, talerzowe i aktywne. a co Wy myślicie że cały kraj ma ziemię 1i2 klasy jakieś iły i gliny czy borowiny u mnie ziemia zaczyna się od 4-ej trochę 3-ej po co mi aktywny agregat tylko popielica by została. jeżeli by był potrzebny aktywny to by był tu nie ma nic wspólnego z kosztami środki na to są tylko po co skoro to się u mnie nie sprawdza. specjalnie dla Was nagramy filmik z siania poplpnu tym siewnikiem może w tedy uwierzycie. dla mnie to możecie nawet frezować ścierniska żeby wsiewać między plony nie mam nic przeciwko
 9. John Deere 6170 R

  CASE MAXUM 5150-125KM. I URSUS 360 3P
 10. John Deere 6170 R

  nie siedzę w tym od wczoraj, tym bardziej ze pisze o tym otwarcie na forum więc muszę sobie jakoś dawać radę,  czy myślisz że w agencji to sami idioci siedzą? przecież to normalne że każdy z nas jak się tylko nadarzy okazja to pójdzie na zarobek tymi maszynam jedni mają tej roboty mniej inni więcej ,a oni doskonale o tym wiedzą i jak by tylko chcieli wszyscy byśmy kasę z dotacji oddali z odsetkami bo nie problem jest udowodnić że chłop nie na swoim orze ,a urzędnik ma zawsze rację, z drugiej strony czy nie sądzisz że po obrobieniu tych moich ha. te maszyny by się marnowały stojąc w garażu. inną kwestią jest zasada której się trzymam nie handluje po nocy,a maszyny muszą na siebie zarabiać.pempkiem świata nie jestem, jestem praktykiem w dosłownym tego słowa znaczeniu swoje już przeżyłem i nie lubię jak mi ktoś coś próbuje wmówić skoro wiem że jest inaczej,do czynienia na AF miałem już z różnymi ludźmi czasami trzeba do krwi potem dostajesz krótką wiadomość ,,sorry stary miałeś rację''
 11. Case maxum 5150

  nie mam pojęcia, zawiozłem całe elementy do kolegi, on to wszystko robił ,przywiozłem poskręcaliśmy naklejki przykleił i jakoś to wygląda
 12. Kverneland S-DRIL PRO 4m.

  bredzisz kolego bredzisz po orce sobie poradzić nie może :lol: wyśle tego maila do Torunia do kvernelanda no masakra, chyba obaj byliście na fazie, chyba nie czytasz nawet tego co piszesz , śmiech na całe AF, ot filozof masz coś wspólnego z rolnictwem? skoro takie brednie piszesz,to niby do czego ta maszyna ma służyć?                                                                                                 ale on u Was nie był zdejmowany przyjechał do mnie prosto z Torunia chyba że to do Was była ta kosiarka którą kierowca gdzieś wcześniej zdejmował to mogłeś go widzieć.
 13. John Deere 6170 R

  a czy myślisz że mam 5 lat i trzeba mnie pouczać uwierz mi że się zabezpieczyłem na tą okoliczność ,więc spoko damy radę nie od wczoraj w tym siedzę .koniec tematu  na forum chcesz gadać daj na PW.
 14. John Deere 6170 R

  wiem że jest niedziel i co nie którym się nudzi bo się czepiają :) troszkę wyobraźni nie łap mnie za słowa, zawsze jeździsz z dozwoloną prędkością? lubelskie - czemu ma Ci to służyć moje namiary?
 15. Kverneland S-DRIL PRO 4m.

  ja zbieram słomę bo ma dużą hodowlę, ściernisko ma max 7-10cm wysokości i nie wiem gdzie widzisz problem.
×