Skocz do zawartości
BoNes

Instalacja elektryczna Bizon Z056

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcincc360    55

Siemano słuchajcie mam pytanie nie mam ladowania w bizonie prąd wszystko wsio dochodzi alternator sprawdzony 100% działa tylko regulator napięcia sie grzeje moze on byc walnięty ? Bo on łączy sie z alternatorem robi obieg

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomas38    0

witam . ostatnio stopił mi się przewód od wiatraka i od lampy ostrzegawczej w kabinie . Co może być przyczyną?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez Famer21
      Witam, zamienię Super Bizon zo-56 86r, na inny. Oczywiście dopłacę kwotę wartości. Bizon garażowany, zadbany, wszystko wymieniane na bieżąco kosił areał 22ha co rok, od 13 lat, więc wiele nie kosił, choć kupiony z Prywatnego gospodarstwa w dobrym stanie. Może pracować jako kolejny na innym gospodarstwie, po remoncie, choć obecnie nic mu nie dolega, ale... . Nie posiada kabiny tylko daszek, z oryginalnym z fabryki rozdrabniaczem do słomy, który chodzi, choć ramy nadają się do "wzmocnienia" - obecnie na stałe jest przyspawany.
      Pisać PW jak coś.
    • Przez mateuszsoja1
      Witam, chciałbym zamątować wiatraki do kabiny bizona, chciałbym takie aby było w miarę chłodno i można było zamknąć kabinę. Myśle że 2 lepsze by wystarczyły jakie polecacie lub jakie macie zamątowene we swoich bizonkach? Proszę o linki do wiatraków w komentarzach z góry dziękuję za odp ;D 
    • Przez marcin14-90
      Witam, kieruje do was pytanie czy ktoś próbował przeszczepić oś przednią z Rekorda i jak mógłby ktoś pokazać jak to wygląda w wersjach na podwoziu rekorda(głównie chodzi o mocowanie).