MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

bocecek087    14

c333 klasyk pierwsze początki,

ciągnik mojego dziadka potem ojca i mi dalej jeszcze służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Ja uczyłem się na c 360.ale miałem okazje na różnych zetor,c330 ,t25,ferguson,pronar, najlepiej pronarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Ja zaczynałem na ursusie c 330 potem mtz 80 az w końcu przyszło robienie prawka i jazda c-360 z wspomaganiem a ostateczny egzamin farmatrack 665

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5

U mnie zaczeło się od ursusa c-328 w wieku 6lat przewracałem siano;P Potem gospodarstwo zaczeło sie rozwijać i we wieku 12lat jak kupiliśmy Kombajn to zaras nim jeździłem.Ojciec nie jest do sprzętów woli w chlewni krowy doić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forterraturbo   
Gość forterraturbo

Najpierw c 330 ,MTZ 82 , Forterra 10641.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja oczywiście uczyłem się jeździć na C-330, chyba w wieku 6 lat. Do tej pory lubię pośmigać ty ciągnikiem, ma on coś w sobie :D


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola92    2

c 330 potem ferguson 235 później c 360 3p u kolegi fergusonem 255 w szkole new holland t5050 i zetor 7211 i ursus 914 i 912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzezuch    0

Moją pierwszą jazdę na ciągniku, zaliczyłem w wieku 7 lat, na czerwonym ursusie c355, bez błotników i kabiny :) Było to na polu z burakami, podjeżdżałem z wózkiem, po woreczki :) Nie dosięgałem oczywiście do pedałów itp, więc miałem włożony bieg, ustawiony gaz i tylko kierowałem, ehh, tego się nie zapomina. Niestety ciągnik ten zastał sprzedany. Jako drugi, był ursus c330, żółty, bez kabiny, który jest u nas do dzisiaj, było to na drugi dzień po pierwszej jeździe, gdyż c355 odmówiła posłuszeństwa, zadanie było takie samo, wtedy zdziwienie złapało, gdy się ciężej kręciło :D Ciapkiem doskonaliłem techniki kierowania sporo czasu, aż w wieku 13 lat dosiadłem c4011 wizualnie przerobionym na c360. Czterdziestak jest u nas do dzisiaj, znam go na wylot, u nas miał robiony pierwszy remont od 71 roku (produkcji :D ) silnikowo przerobiony został na c360, z 4011 został mu tylko wał, blok, pompa i skrzynia biegów ze zwolnicami itp. Następnie po sprzedaży c385 (niestety nie zdążyłem nim polatać ;( ) przyszedł czas na nowo zakupionego renault 103.14 turbo. Po przesiadce z c360 poczułem się niczym po przesiadce z malucha do ferrari :D Następnie zaliczyłem bizona zo-56,koparko-ładowarkę belarusa jumza, teraz w szkole gdy robię prawko w szkole dosiadam zetora 5320, oraz ursusa 3512 (moim zdaniem ten ciągnik to jedno wielkie nieporozumienie, lecz o gustach się nie dyskutuje ). Tak wygląda moja przygoda z ciągnikami do dnia dzisiejszego. W międzyczasie robiliśmy remonty ciągników takich jak c328, c360, c330, mf 255, 3512, 4512, mtz 82, itp, jednak nie miałem okazji się nimi przejechać. Tak to wygląda w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520

No u mnie się zaczęło że dziadek mnie brał w pole jako miałem 8 lat w 2006 r i tak jakoś się przyuczyłem i zacząłem jeździć rok później opanowałem już skrzynie mtz'ta trochę ciężko opanować te 9 biegów, a w 2008 już sam jeździłem po zborze byłem najmłodszym kierowcą z gminy 10 lat tylko miałem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Chyba był 1992r. WładymirecT25A1

jako 8 letnie dziecko jakimś wolnym biegiem jezdziłem z przyczepką jedno osiową,praca przy sianokosach,pamiętam jak pod górki unosiło przód ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

c330 i stawanie na sprzęgle :D nawet nie wiem ile wtedy miałem lat ale pewnie około 7;p później c360-3p ->c385->mf 3645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczyłem się jeździć w wieku 8 lat na C-360 a teraz latam U siebie od dwóch lat DEUTZ FAHR AGROFARM 410

Edytowano przez MarekDFagrofarm410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj