GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartek88    2

Dzwoniłem jakieś 3 tygodnie temu i coś wspomniał o małym poślizgu w fabryce. W tygodniu spróbuje się z nim jeszcze skontaktować jak sprawa wygląda z tymi opóźnieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sojka    0

ceny ciągników i to nie tylko Nh ostatnio uległy zmianie i to raczej nie są obniżki zgadza sie z jednym z przedmówców tych ciągników już praktycznie nie ma a jeśli nawet ktoś ma jeszcze coś z tej serii to raczej nie jestr zbyt chętny do przecen " i tak sie sprzeda " a czy ktoś może powiedzieć coś o realnym spalaniu tego ciągnika u mnie pracował będzie z pługiem unia tur 4*35 agregat us opisany kilka postów wyżej teren mam zupełnie płaski a zienia do najcięższych nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

ciekawe bartek88 jaki duzy poslizg ci powie twoj dealer ze maja i nie wyrobia sie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

W wrześniu czy nawet później euro było inne (niższe) niż dziś więc ciężko rozmawiać o cenach sprzed pół roku.

Te ciągniki robią w krajach UE gdzie rządzi euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Ja osobiście zamawiałem dzień po tym jak euro skoczyło w ciągu tygodnia z 4.30 do poziomu 4.50 i przestraszyłem się tego kursu i go zamówiłem. Był to 20 wrzesień, a wiadomo że w NH cennik zmieniają co kwartał i od października miał wejść nowy( który jak się okazało nic się nie zmienił, więc do grudnia ta cena obowiązywała). A szkoda bo szło jeszcze by kilka tyś urwać...

Więc tu raczej chodzi im o to, że są pewni że je sprzedadzą i nic nie opuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

ale jesli sprawdzi to co mi moj dealer powiedzial ze maja trzy miesiace opoznienie to jednak jedna wielka kicha bo juz liczylem ze w marcu przy zasiewkach i w maju przy kukurydzy sprawdze go przed wielka akcja zniwa i siew jesienny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie nowe T5 tez będą miały opóźnienie bo z tego co diler mówił to mają je produkować na tej lini co T5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Diler mi mówił że. mój w połowie lutego miał wchodzić dopiero na linie produkcyjną. Ciekaw jestem ile się ten termin przesunie. Jutro dzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

to dzwon i napisz co ci powiedzial bo moj ze zamiast 15 luty wejsc na linie to wejdzie 15 maja na linie:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Dzwoniłem i okazało się że już zszedł z linni produkcyjnej i będę go miał koło 10 marca :) Więc jak się okazuje 6 miesięcy trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

musze w takim razie jutro jeszcze raz zadzwonic i sie go spytac jak to jest. bo skoro oboje mielismy na marzec realizacje i twoj do 10 bedzie u ciebie to moj tez tak powinien byc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Ale jest taki problem że Twoj diler troche nagiął czas oczekiwania. Ja czekam już od września na ciągnik, a Ty od grudnia więc pewnie będziesz miał dopiero w maju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

i datego twoj ciagnik jest terminowo bo dealer powiedzial mi ze te MDC ida zgodnie z harmonogramem a te EDC maja opoznienie a ja biore EDC troche drozej ale troche wygody sie nalezy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Jak zamawiałem swojego we wrześniu, to w rajtechu też mi mówili że czas oczekiwania to 3 - 4 miesiące, a cała reszta gadała że jednak trzeba pół roku poczekać. Więc to raczej jest zagranie dealera żeby przyciągnąć klientów, którzy nie chcą tak długo czekać :) Jak możesz to pochwal się ile za niego cenili i ile dałeś rady utargować. Może być na pw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

duzego wyboru nie mialem bo to juz byly sztuki zamowione jak to mozna powiedziec bez wlasciciela i czekaly na chetnych moglem wziasc albo MDC albo EDC ewentualnie dodatki ktore oni moga zamontowac moglem dobrac ale praktycznie wszystko tam bylo cena jaka place 150 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

W odpowiedzi kolegi sojki to ja swoim T5060 ciągam agregat podorywkowy firmy expom z krośniewic 2,6m ,agregat upawowo-siewny famarolu z walem pakera 3m i dokupiłem plug akpila4-skibowy obracalny.powiem tak;co do transportu tych maszyn to trzeba być ostrożnym.ale nie jest zle.a w polu to radzi sobie dobrze,tylko nie wiem jak w plugu bo jeszcze nie pracował z nim.dużo zależy od opon.ja mam 420 przód i 520 tyl.jest bardziej stabilny.w turze bardzo dobrze da sie to odczuć,można smiało smigać z balotami.a co do odpalania to przy ponad -20 stopni stojąc na dworze to troche musiał poprzerzucać.no ale teraz to na dotyk pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A mój w turze jest cholernie wywrotny. Już nie raz podniosłem koło z tyłu i szybko opuszczałem tura żeby go nie wywrócić. Jak ponad tonę mam to go podnosi. Bez przeciw wagi nie da rady nim jechać. W MTZ tego nie miałem a był lżejszy. Opony mam 420 i 520 teleborgi. czyli największe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytusT1    0

ja zapiolem 1300kg na tyl i teraz spokojnie mozna pracowac stabilnie i bezpiecznie z wyl napedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Ciagnik i łądowacz to nie jest specjalistyczny sprzet do targania ciezarów po nierównosciach. Ja mam ładowacze na t5040 i zetorze 7341. W obu mam obciazniki w kołach i do prac powyzej 1t zapinam przeciwage teraz mam 1300 do zepicia miłem 450kg i to juz starczało. Ale to tylko do dłuzszej pracy i w trudnych warunkach bo tak normalnie przewiesc powiedzmy palete nawozu to spokojnie da sie robic bez przeciwagi tylko bez szalenstwa nie wolno szybko jechac i skrecac. T5040 jest stabilnijszy od zetora.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Czy macie w swoich NH serii T5000 grzałki płynu chłodzącego? Pytam bo ciekawi mnie czy jest możliwość założenia w serii TD5050 bo dealer mówił że zakładali takie coś ale w T5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

do t5000 kosztuje 800zł netto silnik 4,5l jesli taki masz w td to tez bedzie pasowac


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

Tomek73 nie wiem czemu Twój na tych oponach jest wywrotny.ja mam takie same i jest dość stabilny bez przeciwwagi.obornika biore calego krokodyla i tyłu nie podnosi,z sianokiszonką też nic się nie działo.no i oczywiście dzięki tym oponkom jest stabilny na zakrętach.szerokość robi swoje:)acha.widziałem u dealera t5060 na oponach bodajrze 480 przód i 580 tył.ale to już lekka przesada.za duży opór a za mało mocy.silnik by się wykończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj