wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Kamillo0    132

No no technika są coraz popularniejsze, ja tez miałem do technikum chodzić, no ale niestety się trochę skomplikowało i musiałem zmienić wybór i wybrałem LO, do którego się dostałem i będę chodził od września.

A no i do Technikum coraz więcej dziewczyn zaczyna chodzić, coś nowego, w tamtym roku do mojej przyszłej szkoły do wszystkich techników, chyba z 10 dziewczyn poszło, a w tym ze 20.(populacja rośnie hehe)

Ogólnie jest spoko, tylko jeden minus, ze będę miał tylko 7 dziewczyn w klasie. :)

No ale najwyżej się z dziewczynami z innych klas poflirtuje :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a co ja mam powiedzieć u mnie w kl żadnej nie ma :D(


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Technikum czy LO, zawsze mozna iść na studia. Po kierunku humanistycznym wystarczy podyplomówka o rolniczym charakterze i można mieć gospodarstwo. Warto mieć więcej niz jedno wykształcenie. Pozdrawiam młodszych kolegów :)

 

W mojej klasie było 7 chłopaków na 36 osób. :D ...humanistyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No w mojej przyszłej szkole w liceum prawno-dziennikarskim jest tylko 2 chłopkaów, a jest taka szkołą w siedlcach co ogólnie na chłopaka przypada prawie 3 dziewczyny, a w klasie ponad 75% to dziewczyny, to jest spoko, tak to może być, chciałem tam iść, ale jednak za niski poziom jak dla mnie. Ale było by spoko. Bo ja dziewczynami się nie chcę dzielić, ale mną dziewczyny się mogą dzielić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel423    0

Ja dostałem się do TR w Płońsku na Sienkiewicza. Ktoś AF wybiera się do tej szkoły??


MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
No w mojej przyszłej szkole w liceum prawno-dziennikarskim jest tylko 2 chłopkaów, a jest taka szkołą w siedlcach co ogólnie na chłopaka przypada prawie 3 dziewczyny, a w klasie ponad 75% to dziewczyny, to jest spoko, tak to może być, chciałem tam iść, ale jednak za niski poziom jak dla mnie. Ale było by spoko. Bo ja dziewczynami się nie chcę dzielić, ale mną dziewczyny się mogą dzielić. :)

ja do Siedlec ma jakies 50 km :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ja? Nie ja idę na matematyczno-informatyczne, nie chciałem na dziennikarskie, co bym z traktorami wywiad przeprowadzał? hehe

A kto się jeszcze do jakiejś szkoły do Siedlec wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dostałem do technikum weterynaryjnego we Wrześni i do lo w Rawiczu o profilu biol-chem .Ale ide do rawicza bo bliżej i tylko 3 lata a planuje studia weterynaryjne


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Ja dostalam sie do LO4 w Zielonej, później profil biol-chem. Mission accomplished.

A dalsza przyszlosc.... w planach studia na AR, a jak bedzie to sie obaczy.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A ja miałem 80 punktów wogóle z 3 i sie dostałem tyż do mojej kochanej Zasadniczej szkoły Mechanizacji Rolnictwa :D Mechanik i operator maszyn rolniczych :) Idzie ktoś do ZSCKR Sypniewo z AF??? www.zsckrsypniewo.glt.pl


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A jakie macie podręczniki do TMR? Ja musze kupic jakiś i przestudiowac w wakacje :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Spokojnie spokojnie, poczekaj, we wrześniu ci powiedzą jakie masz kupić podręczniki i wtedy będziesz studiował, teraz odpoczywaj, w końcu mamy wakacje, oczywiście, jak ktoś z zagranicy by przyjechał to by się nie domyślił, bo pogoda marna, ale uwierz na słowo takie mamy wakacje w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Tylko że ja teraz ide dopiero do 3 klasy gimnazjum i chce wiedziec o czym będe uczył się w technikum (za rok) :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

E no koleś zwolnij, to ty jeszcze masz rok i już sobie tak planujesz, ja tak samo miałem iść do Technikum Rolniczego, ale zmieniłem zdanie, nic nie wiadomo, poczekaj może zmienisz zdanie a jak tam pójdziesz to tam się pouczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

mam kilku kolegów w elektryku dobra szkoła :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

A dobra dobra w końcu sam tam idę, @danielhaker a do jakiego technikum idziesz? Według mnie na informatyka, hehe i jak masz konto na nk to wiem o tobie wszystko.

Ja też miałem do technikum na mechatronika ale nie wyszło, badania mi zwalili no i idę do liceum ale jeszcze bardziej się ciesze bo tu będę miał kilka dziewczyn w klasie.

@danielhaker zapraszam do znajomych i napisz do mnie na PW, albo lepiej na gg(chyba ze skasowałeś to napisz a ja do cb napisze) to sobie pogadamy, no w końcu będziemy do jednej szkoły chodzić trzeba się kiedyś styknąć i to opić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
Syn dostał laptopa od WÓJTA .

A punktów ma 195.

 

 

Też mam takiego kolegę. :D Średnia 6.0, Złoty Absolwent, zwolnienie z egzaminu mat-przyr. (wygrana woj. olimpiada chemiczna) do tego byłby złoty sportowiec gdyby niedawno nie uszkodził sobie ręki no i nie był na wszystkich zawodach.

 

Ale u nas w gminie same h*je i żyły tylko dla siebie brać potrafią po 800zł podwyżki i nic nie dostał. :D Od szkoły dostał MP3 i jak się nie mylę PenDriva, górę książek, piłkę i ochraniacze na nogi z Nike, medal i statuetkę.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj