wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

wojciechu    0

mam pytanie do użytkowników AF, ktorzy w tym roku skończą gimnazjum (wiem ze jest nas trochę) :) do jakiejj szkoły średniej macie zamiar iść? do liceum czy raczej jakieś technikum rolnicze? czy jakieś inne opcje? bo ja chyba wybiorę technikum mechaniczne...sam nie wiem.. :)


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja chce isc do technikum elektrycznego ale nie wiem czy się dostane :) Jak wam poszedł egzamin? Lektury omówiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Liceum ogólnokształcące, profil J.angielski Historia A potem UAM i prawo;)

Ew opcja na biede;p Mat fiz w Lo i Polibuda;) ale po egzaminach jestem pewny pierwszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja albo technikum rolnicze albo technikum samochodowe. Niestety raczej do tego drugiego będę musiał iść, a nie ukrywam, ze wolałbym do Rolniczego ;/


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

technikum lesne w Biłgoraju :) a jak to nie wypali to technikum Geodezyjne w Lublinie :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

dla mnie liceum to jedno wielkie nieporozumienie nic po nim nie ma :) a po technikum jest zawod i matura :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

no tak ale jeśli chce się dalej uczyć to idzie do liceum a u nas jest takie co jest sie łatwo dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

u mnie tez bo ja do gimnazjum chodze do zespolu szkol czyli mam pod nosem liceum ale nie chce tam isc .....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz b    22

Ja właśnie złożyłem dokumenty do Technikum Geodezyjnego w Warszawie i Technikum Architektonicznego w Warszawie, ale rodzice wolą żebym poszedł do liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po technikum też można na studia iść na przykład mój brat skończył technikum samochodowe i teraz studiuje Technikę rolniczą i leśną


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884
dla mnie liceum to jedno wielkie nieporozumienie nic po nim nie ma :) a po technikum jest zawod i matura :)

 

Hahahaha dobre, tu się uśmiałem :) jak to miał być żart to gratuluję. Ja zapewne do LO ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

Jak to nic nie ma przeciez jest matura. Mialem isc do technikum ale zrezygnowałem bo nie opłaci mi sie chodzic te 4 lata skoro i tak chciałbym jakies studiowiny skonczyc :) Bede chociaz rok do przodu.

 

Po za tym każdy idzie gdzie chce i szkole wybiera pod swoje mozliwosci. Gdyby mi byl szybko potrzebny zawod i matura to bym poszedł do technikum. A tak pojde do liceum bede mial mature i moze jakies studia skoncze i czy bede w zyciu pan czy dziad ale po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ducho    0

Ja do liceum (7-go w kraju chyba) na mat-fiz-inf, a potem Polibuda, najlepiej w Wawie (Architektura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie liceum to jedno wielkie nieporozumienie nic po nim nie ma :) a po technikum jest zawod i matura :)

 

Jak to nic nie ma. Masz szerokie możliwości i większa jest prawdopodobność, ze dostaniesz sie na studia. Zawodu może po liceum nie będziesz miał, ale maturę na pewno, dlatego dla osób ambitnych, które dalej chcą się kształcić w jakichś dziedzinach jest LO, a dla osób mniej ambitnych (np. ja :)) jest technikum :)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin385    1

Ja się wybieram do technikum agrobiznesu w Mokrzeszowie a jak mnie nie przyjmom to na mechanik - operator maszyn i urządzeń rolniczych w Mokrzeszowie albo na mechanika samochodowego w Świdnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

A ja też sie wybieram do technikum agrobiznesu W miejscowości której mieszkam :)a jak nie to ogólniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachu    1

Ja ide do technikum łączności na automatyke przemysłową...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Ja cię kręce wy mówicie że gdzieśpapiery już złożyliście a ja nawet nie wiem jeszcze gdzie dalej mam iść , Ale pewnie do technikum informatycznego.


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Ja właśnie złożyłem dokumenty do Technikum Geodezyjnego w Warszawie i Technikum Architektonicznego w Warszawie, ale rodzice wolą żebym poszedł do liceum

co?????????? jak podania mozna skladac dopiero od 25 maja do 13 czerwca :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

d*pa tam pojedziesz i ci przyjma to aby tak jest ze od 25 maja do 13 czerwca

 

kolega pojechal i legalnie zlozyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale w moim powiecie jest rekrutacja elektroniczna czyli przez internet wybieram szkoly ..... a nie wiem jak tam u was jest


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj