warunki są dwa
komosa musi być mała, najlepiej siewki, bo tej większej to trudno czymkolwiek wywabić skutecznie i do czysta
Zemax w dawce 1l na hektar czyli 40g s.cz ją skutecznie eliminuje, w każdym raze u mnie tak jest
poprawka po doglebówce w takiej dawce to soja odchorowała tylko na starcie i nakładkach - zmarszczyły się liście i lekko pojasniały, trwało to około 10 dni.
teraz juz 3 a nawet 4 kwiatek się pojawia, więc już z niczym się nie wychylam, zachwaszczenie , gdy soja zamknęła łan nad ziemią uważam ze wystarczająco skontrolowane w tym roku, pozostało kilka habrów, skrzyp, którego nie wywabi i skarłały ostrożeń, jasny jak cytryna, który soja już przerosła
niestety, pierwsze strąki będą około 10cm nad ziemią, trodno to będzie zebrac na moich górkach