Adam224360

Kombajn ziemniaczany do Ursusa 328

Polecane posty

Adam224360    35

Witam, z jakim kombajnem ziemniaczanym poradzi sobie ursus 328? Anna odpada. Zależy mi na tym aby kombajn nie wymagał hydrauliki zewnętrznej, bo w 328 takiej nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Dużo masz tych ziemniaków do wykopania? Bo nie wiem czy znajdziesz kombajn nie wymagający hydrauliki.

Zwykła kopaczka nie starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam224360    35

Własnego może i nie dużo, ale w obrębie 5 km nikt takiego kombajnu nie ma i się pojawia możliwość usługowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

No to jaki problem dopiąć rozdzielacz albo zmienić na od c 360 i będzie wyjście na gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romano82    4

Ale niewielkim kosztem można zrobić hydraulikę. Pompa 10, jakaś przystawka na koło pasowe, rozdzielacz przewody, przerobić chociaż korek spustowy żeby olej był pobierany ze skrzyni, przewody. Myślę, że w 1000 by się spokojnie wyrobił z kosztami o ile jest jakieś miejsce w C328 żeby na kole pasowym zamontować pasek klinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

A rozdzielacz na błotnik koło 480 zł a na plecak hydrotoru koło 600 zł plus przewody i gniazdo czy li oryginał beż przeróbek + nowa pompa to też do 1000 się zmieści i masz sprawną hydraulikę w ciapku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez mccormickc90max
      Witam Kolegów,

      Jaki sensowny kombajn do 400 tysięcy zł mógłbym wybrać? Myślałem nad JD W330 ale nie znalazłem na jego temat zbyt wielu opinii. Kombajn miałby też kosić w sezonie około 20ha koniczyny na ziarno. Nie kosiłbym nim kukurydzy. Coś możecie podpowiedzieć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj