GRBracia

Problem z komputerem arag

Polecane posty

GRBracia    2

Mam problem Z komputerem arag bravo 300s

na pracy automat po ruszeniu wyświetla sie komunikat wlacz pompe i nie pryska dopiero jak kilka razy wlacze wylacze to załapie

zaznacze ze wymieniłem juz czujnik przepływomierza i cale okablowanie na nowe 

i przez kilka hektarow bylo ok

ale znowu problem wrócił

moze ktos mial taki problem i pomoze  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez yacenty
      Witam,
      jest taki oto problem.
       
      Brat kupił nowy opryskiwacz. Przy zakupie jeśli chodzi o dokumenty dostał tylko fakturę i 2 instrukcje.
      Nie ma dokumentu - certyfikatu atestacji. Na opryskiwaczu nie ma żadnej naklejki z atestem.
      Sprzedawca stwierdził ze teraz nie potrzeba atestacji - wystarcza faktura, a po 3 latach trzeba atestować.
       
      Dziś u wujka był facet, który robił mu atestacje. Pytaliśmy go i twierdzi ze każdy opryskiwacz musi mieć atest i naklejkę. Za przeproszeniem guzik go obchodzi faktura.
       
      Jak to jest? Gdzie jest prawda?
    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez Radek_Z
      Cześć, użytkuje ktoś opryskiwacz marki BOGUSLAV? Albo zna kogoś kto ma taki?
      Warto się temu przyglądać? Cenowo wyjdzie taniej niż polskie, tylko jak tam z wytrzymałością. W Internecie opinii nie ma a wiadomo, że Dealer zawsze będzie chwalił. 
       

    • Przez beata12596
      Witam czy ktoś może opisać poszczególne funkcje na tym sterowniku? Opryskiwacz TECNOMA GALAXY z 1997 r. Czy ktoś ma taki opryskiwacz, bo miałbym kilka pytań.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj