Polecane posty

Hubert321    0

Wie ktoś gdzie znajduje się zbiorniczek płynu do spryakiwaczy w MF 5455? Znalazłem jedynie taki zbiorniczek za kabiną

 

155376311132896703790.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez paweln
      Jak dobrze podłączyć zbiorniczek wyrównawczy do c 360 ?
    • Przez bogus56
      Witam ma ktoś pomysł czym można skleic zbiorniczek płynu hamulcowego bo mam cały popękany. Kupić takie cos nowe to chyba nie możliwa sprawa. Ewentualnie prosiłbym o podpowiedz jak to sie wymontowuje bo nie chce go jeszcze bardziej rozwalić. Pozdrawiam
    • Przez MICHCIO-M8
      witam mam nie lada problem z wyborem odpowiedniego cignika dla siebie pomiedzy mf 5455 a case maxxum 110 chodzi mi o cignik dobry do ładowacza chciałbym tez zeby miał przedni tuz i wom. dlatego potrzebuje dobrej rady uzytkowników takich ciągników
    • Przez LubieMF
      Witam forumowiczów.
      Mam problem z moim masseyem otóż jadąc nim na zającu wpadłem dziurę i przeżuciło mi podczas jazdy na żołwia z bardzo duzym zgrzytem w skrzyni po czym zgineły biegi.
      Szukałem i znalazłem, że był ulamany przewód przy cewce, po tym jak go polączyłem znalazły się biegi na zającu, ale nie ma nic na zółwiu. Co może być przyczyną, myślicie, że to coś w skrzyni? Dziwne dlaczego jak zgubił prąd pozwoliło mu zmienić ten zakres nie powinno być w skrzyni jakiejś blokady uniemożliwiającej zmianę zająca podczas jazdy? Ogólnie skrzynia miała remont 1000mth temu wykonany przez serwis.
      Proszę o podpowiedź bo ciągnik jest otrzebny do orki. Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
    • Przez artur4
      Massey Ferguson 5455 - 105 koni. Ciągnik w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbany.
      Przebieg w tej chwili dokładnie 1720 motogodzin.
      Fabrycznie montowany ładowacz czołowy marki Quick.
      Silnik Perkins 4 cylindry popularna i sprawdzona konstrukcja.
      Skrzynia Dyna4 - 16 biegów do przodu i tyle samo do tyłu. Rewers, zmiana biegów dźwignią w kształcie litery "T".
      Opony oryginalne od nowości. 
       
      Ciągnik bardzo zwrotny i wygodny w pracy ładowaczem. Posiada dodatkową pompę olejową dwukrotnie przyspieszającą pracę ładowacza. Stan ciągnika niewiele odbiega od nowego za to cena jak najbardziej - moja propozycja to 140 tyś przy czym za nowy trzeba dać ok 300.Cena podlega negocjacji. Ciągnik popracuje tak samo dobrze i długo jak nowy a obciążenia finansowe dla gospodarstwa w tych niepewnych czasach jak wiadomo im niższe tym lepiej. Sprzedaje z powodu likwidacji produkcji zboża. Ciągnik w tak dobrym stanie w tak niskiej cenie bardzo trudno znaleźć. Możliwa sprzedaż bez ładowacza.
       
      Link do ogłoszenia - http://otomoto.pl/oferta/massey-ferguson-5455-traktor-5400-tylko-1719-godzin-105-koni-ladowacz-czolowy-tur-brutto-ID6y7iA1.html
       
      Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiej maszyny to zaprszam na testy polowe pod obciążeniem. Najlepiej samemu się przekonać.  Tel. do mnie 515 813 003.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj