Skocz do zawartości
MICHCIO-M8

massy ferguson 5455 czy case maxxum 110

Polecane posty

MICHCIO-M8    0

witam :) mam nie lada problem z wyborem odpowiedniego cignika dla siebie pomiedzy mf 5455 a case maxxum 110 chodzi mi o cignik dobry do ładowacza chciałbym tez zeby miał przedni tuz i wom. dlatego potrzebuje dobrej rady uzytkowników takich ciągników :)

xerion3800    42

W robocie ma maxxuma z turem, tuzem i womem. Jak na razie nie narzekamy. Prawie 2000 mth ma i bez mniejszych awarii. Zwinny, krótki, dobrze wyposażony, oszczędny, wydajny. To mogę o nim powiedzieć pracując na nim.

Wiadomość z agroFakt.pl

MICHCIO-M8    0

cena obu modeli jest zbliżona różnica 5 tyś na korzyść case a spalanie to jakie może w tych ciągnikach bo miałem mf na testach u siebie w gospodarstwie kilka dni temu chodził w beczce 7tyś i spalił ok 7,5-8l na mg w poniedziałek mam miec case to porównam ale tak przy orce lub w agregacie jakie mają spalanie? No i pytanie o przekładnie w pierwszym jest 16/16 a case ma 17/16 jak sie spisują :)

petro11    19

Ja mam 5465 od 2004roku i jest ogólnie ok. A może też byś zastanowił się nad takim modelem? U mnie jest wepchana 6tka pod maske i ma 120km także case słabszy na pewno i kultura pracy lepsza zdecydowanie. Też jest zwinny troszke cięższy od 4ki ale to raczej na plus.

Molq    1

Posiadam Maxxuma 110 i nie zachwalam go.Jest u mnie rok a serwis czeto przyjeżdżał.

Bo to podnośnik sam się podnosił,bo to wskaźnik nawalał od paliwa,pompa wody przeciekała,kierownica sama ucieka lekko lecz tego nie zdołali naprawić.

Ostatnio na skrzynia zaczęła lekko wyć jak w 60-tce.

To są moje indywidualne odczucia.W okolicy znajomi maja z 6 Case i żaden mu nie nawala chociaż u nich bardziej mają co robić.(ps.tylko że mają inne modele)

Zastanów się nad Claasem. kumpel ma i robi w 5lat przynajmniej 8tyś mth i nie miał żadnej dużej awarii.(posiada 3 najmłodszy 2lata)

Ps.

Jeżeli ciągnik będzie robił w polu bierz 6 baniaków 4 za lekka

Edytowano przez Molq

qazi    57

ja polecam maxxuma 110 bo takiego mamy usiebie spisuje sie dobrze ma przejechane ok 700h spalanie zadawalające a nawet bardzo zadawalające

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez koda92
      Witam 
      Co może oznaczać błąd L 5 w Case MXM 140? W książce serwisowej ten błąd oznacza niby '' Próg zadziałania potencjometru przedniej osi jest niższy niż ustawiony poziom'' ale ja nie mam zawieszanej przedniej osi. Mam zwykłą mechaniczną oś. Miga już od dłuższego czasu i nie wiem co z tym zrobić. 

Pozdrawiam

Skoro nikt nie wie o co chodzi z tym błędem to może ktoś wie jaką temperaturę silnika powinien pokazywać wskaźnik ( ile kresek)? Pokazywało mi 3 kreski i bez obciążenia szybko spadało do 1. Wymieniłem termostaty i teraz pokazuje 5 kresek i tyle jest nawet bez obciążenia. Czy to jest dobra temperatura czy może czujnik temperatury jest wadliwy?
    • Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !