wladekt25aaaaaa

Brak mocy i wycie skrzyni :(

Polecane posty

Witam od 20 Lat posiadam ten ciagnik jakim jest T25a rocznik 84 .

1 Problem jest taki ze podczas orki wyskoczyly biegi oralem 3 polowa obroty 1200-1400 okazalo sie ze tryby byly do wymiany wymienilem 3 tryby i dokupilem druga wajche typu rewers po zamontowaniu wszystkiego skrzynia wyje caly czas tylko na 3 i 1 na tych co wyskoczyla . Co mam robic?

2 problem taki jest ze z roku na rok brakuje mu sily mianowicie kleka w rotacyjnej dymi na czarno i siwo wymieniany byl 1 wtrysk pompa byla kupywana okolo 5 lat temu jest do dzis w plugach unia grudziadz 2 brak sily  podkladanke robie 3 grudziadzkimi ale ewidentnie brakuje mu mocy co mam robic

3 problem jest taki dotyczacy elektryki gdy wlaczam halogeny pala sie bezpieczniki gdy odlacze prawy to lewy pracuje caly czas a jak podlacze prawy to koniec wszystko sie pali tak to krotkie dlugie sie wlaczaja aby kierunki wiec bardzo prosze o pomoc mam 16 lat moj tata byl fachowcem jesli chozi o t25 niestety zmarl zostalem sam wiec chcialbym sie nauczyc go robic Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
22 godziny temu, wladekt25aaaaaa napisał:

Witam od 20 Lat posiadam ten ciagnik jakim jest T25a rocznik 84 .

1 Problem jest taki ze podczas orki wyskoczyly biegi oralem 3 polowa obroty 1200-1400 okazalo sie ze tryby byly do wymiany wymienilem 3 tryby i dokupilem druga wajche typu rewers po zamontowaniu wszystkiego skrzynia wyje caly czas tylko na 3 i 1 na tych co wyskoczyla . Co mam robic?

2 problem taki jest ze z roku na rok brakuje mu sily mianowicie kleka w rotacyjnej dymi na czarno i siwo wymieniany byl 1 wtrysk pompa byla kupywana okolo 5 lat temu jest do dzis w plugach unia grudziadz 2 brak sily  podkladanke robie 3 grudziadzkimi ale ewidentnie brakuje mu mocy co mam robic

3 problem jest taki dotyczacy elektryki gdy wlaczam halogeny pala sie bezpieczniki gdy odlacze prawy to lewy pracuje caly czas a jak podlacze prawy to koniec wszystko sie pali tak to krotkie dlugie sie wlaczaja aby kierunki wiec bardzo prosze o pomoc mam 16 lat moj tata byl fachowcem jesli chozi o t25 niestety zmarl zostalem sam wiec chcialbym sie nauczyc go robic Prosze o pomoc

1. To że wyskakiwały biegi to jest wina blokady wodzików i prawdopodobnie bez potrzeby wymieniłeś tryby. 

2. Wymontuj pompę i wtryskiwacze i zawieź do dobrego pompiarza  (nie wiem jak z jakością usług na Paciorkowej Woli może ktoś się wypowie )

3. Najlepiej zrób osobny obwód od aku i załóż przekaźniki i dodatkowy bezpiecznik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
1 godzinę temu, wladekt25aaaaaa napisał:

Mazowieckie okolice Zwoleñia wogule skad to pytanie

 

Bo pewnie kolega z chęcią by podjechał i zarobił sobie grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moze tez byc silnik do roboty ? i czy ma ktos katalogi t25A ? Wtrysk jeden byl wymieniony mechanik nie sprawdzil cisnienia ale problem jest z cisnieniem oleju bo wleje 5 l superolu i wskazowka jest 1.5 3 na zimnym i szybko spada do 0 na cieplym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wladekt25aaaaaa napisał:

Czy moze tez byc silnik do roboty ? i czy ma ktos katalogi t25A ? Wtrysk jeden byl wymieniony mechanik nie sprawdzil cisnienia ale problem jest z cisnieniem oleju bo wleje 5 l superolu i wskazowka jest 1.5 3 na zimnym i szybko spada do 0 na cieplym :(

jesli faktycznie wartosc cisnienia jest "0" to on jest już przytarty

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Wiesz krzysiek131286 co do roboty ? Mi mechanik mowil ze gora silnika ale niewiem co przez to powiezial ?

Wal do szlifu moze ogolnie to kopci sily brak ale silnik nie robiony wiec ma maszyna prawo sie popsuc :D

A czy ma ktos turbine do t25A Czy jest to oplacalne i jakie koszty ?

Czy z turbem poszedlby w prasie Sipma Z224 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez diaz34
      Witam, problem polega na tym ze ciagnik jak sie rozgrzeje traci moc i wydaje mi sie ze niechodzi na wszystkich cylindrach, wczesniej nigdy tak sie nie dzialo, dodam ze z odmy dymi troche jak sie rozgrzeje i czuc dziwny zapach lecz olej nie widze zeby ubywal. Ostatnio zostal zamontowany tur a i zostala odlaczona sprezarka powietrza lecz to chyba nie ma zadnego zwiazku ?
    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
    • Przez lukasz2207
      John deere 1065 brak mocy nierowna praca silnika dobrze wkreca sie na obroty ale przy tym nawet dymka nie puści. Sprawdzona pompa wtryskowa, nowa pompka zasilajaca,zbiorniczek odpowiedzialny za przelew sprawny, elektryczna pompka dziala, przewody drozne sprawdzone ,filter paliwa nowy, powietrza czyste, zbiornik wyczyszczony a ciagle dostaje mało paliwa 
    • Przez Sadownikx2
      Witam
      Ile potrzeba mocy by ciągnąć po piachu 2 beczki po 2 tysiące litrów,2 beczki na jednej przyczepie+ pompa bęzynowa do nich?
      By je ciągnąć z prędkością 15km/h ile trzeba mocy?
      Aktualnie jest ciągana jedna czyli 2 tysiące litrów przez ciągnik o mocy 55 koni około 15km/h -3 bieg zakres Zając (H)
      Max prędkość na 3 (H) to 22km/h
      Się znaczy około 15 km/h dokładnie nie wiem ile jedzie na obrotach 2200-2400 na 3 (H)
    • Przez maciej_zubek
      witam co moglo sie stac z  walkiem  wom  malo mocy ma 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj