master20002

Kupię Fortschritt 323

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
master20002    228

Witam.

Szukam ciągnika Fortschritt 323 w dobrym stanie (do jazdy). Może ktos ma na sprzedaż, lub wie kto ma. Preferuje Podkarpacie i województwa sąsiednie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Tam nie ma nic ciekawego w okolicy która mnie interesuje mądralo, a jak nie masz nic do powiedzenia to po co tu piszesz?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533
Wprawdzie nie mam do sprzedania forsza, ale jak widzę takie głupie posty dzieciaków jak farmer15555 to scyzoryk się w kieszeni otwiera. Przecież to forum jest po to aby sobie pomagać a nie udawać cwaniaka.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15555    85
Ale co tu pomagać? Kolega najchętniej chciałby aby sprzedający się do niego zgłosił. Jak bym ja tak ciągnik kupował, to nie wiem czy bym go dziś miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Co ty wiesz... Byłem i dalej oglądać te traktory, ale na miejscu okazywało się ze szkoda było auto gonić. Dlatego szukam też przez AF, żeby uniknąć takich sytuacji. Jakby ktos cos to piszcie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj