Skocz do zawartości

Unia tytan po myciu



Jak widać Unia nie lubi być myta, jeszcze kilka lat i całkiem zrzuci lakier. Na zdjęciu widać też wspaniałą myśl polskich konstruktorów, płaskownik o który pięknie obija się siłownik.



Rekomendowane komentarze

Lakier "prima sort". Jak kilka lat temu na tym forum pisałem, że nie chcę widzieć u siebie polskich maszyn, bo wolę 20-letnią zachodnią od nowej polskiej, to mnie prawie ukamienowali, bo patriotyzmu we mnie nie ma... A jakoś wszystkie zachodnie starocie, które mam, mają oryginalny lakier, chociaż niektóre dobiegają 30-tki.

Ale tego płaskownika obijającego się o siłownik to jakoś nie widzę na tym zdjęciu.

  • Like 2
5 minut temu, SamaPrawda napisał:

Stare często są już wypracowane, a to chodzi dwa lata i praktycznie tylko smarowany.

Co to jest dwa lata? Zachodnie po 20 latach "tylko smarowane" są w lepszym stanie niż polskie ulepy po 2 latach.

5 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Bez mycia płatami zejdzie.. jak z mojej kosiarki talex... ale gwarancję wytrzymują...

Na temat tej "firmy' nie będę się wypowiadał. Moim zdaniem cena ich maszyn powinna być liczona w kilogramach pomnożonych przez aktualną cenę złomu.

w nowych maszynach zachodnich też są farby ekologiczne, więc malowanie tez już nie takie jak kiedyś

a co do malowania polskich maszyn, zależy od firmy, gruber mandam trzyma się bardzo dobrze, za to rozsiewacz amazone po trzech latach od zakupu wymagał poprawek, mimo mycia, krokodyl inter-tech farba zeszła częściowo z zębów, co raczej nie dziwi oraz od dołu bo odrapana o posadzki, reszta po umyciu wygląda jak nowa

  • Like 1

na starych się trzyma bo nie dość że farby były lepsze to i stal o dwie klasy wyżej, dziś poza malowaniem proszkowym producenci nie mają innego wyboru, a do tego coraz gorsza "składowo" stal, u mnie stary klein leży w trawie i gdzie farba zeszła już naście lat temu i tak tego ruda nie tyka, normalnie idzie przetrzeć papierem i jest lustro a dziś jak farba odpadnie to dwa lata i dziury.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v