timo

Members
 • Ilość treści

  3339
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

824 Excellent

O timo

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 08/19/1985

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  opolskie

Ostatnio na profilu byli

10435 wyświetleń profilu
 1. timo

  przyczepa jednosiowa

  Tak, bezprzewodowym... Tak trudno się przyjrzeć zdjęciu przed zadaniem pytania?
 2. timo

  Trzeci pokos

  Już nie pamiętam, kiedy jakiś sensowny deszcz padał, bo albo po 2-3 mm, albo 30-50 w parę godzin i wszystko spływa. Nigdy nie było tak słabo na tych łąkach. Ale to ekstensywne łąki bez grama nawozu, więc też na pewno ma to wpływ.
 3. Jest rozbieralne, ale nie ma regulacji. Zdejmujesz pierścień i masz dojście do zapadek i sprężyn (są wymienne i bez problemu dostępne). Aczkolwiek spotkałem się też z nierozbieralnym (złożone fabrycznie i zaspawane na obwodzie - da się to rozmontować, ale trzeba przeciąż spaw, najlepiej na tokarce, a potem zaspawać).
 4. timo

  Trzeci pokos

  Fajnie, u nas nawet na torfach susza i trawa taka jak włosy na jajach...
 5. To sprzęgło jest zapadkowe, a nie cierne. Wieczorem przejrzę katalog, to powiem coś więcej. W międzyczasie możesz zmierzyć średnicę zewnętrzną i rozmiar krzyżaka, będzie łatwiej szukać. Tego się nie reguluje, fabrycznie ma zadany moment ustąpienia.
 6. timo

  Talex ecocut185

  A czego się po tej "firmie" spodziewałeś? Wartość = waga x cena złomu.
 7. timo

  niemeyer kr252

  Aaa, ok. To zdjęcie jest przekręcone i jak wczoraj patrzyłem, to mi jakoś nic nie pasowało, wyglądało na jakiś podbieracz czy coś. Wg katalogu jest tak, jak mówisz - kołek 12x60. Jakby co, mam instrukcję i katalog do tego.
 8. timo

  Unia tytan po myciu

  Co to jest dwa lata? Zachodnie po 20 latach "tylko smarowane" są w lepszym stanie niż polskie ulepy po 2 latach. Na temat tej "firmy' nie będę się wypowiadał. Moim zdaniem cena ich maszyn powinna być liczona w kilogramach pomnożonych przez aktualną cenę złomu.
 9. timo

  niemeyer kr252

  Według materiałów, które mam na temat tej maszyny (po nazwie modelu), to w ogóle nie występuje w niej taki element... Co to w ogóle za sprzęt? Masz zdjęcie całości?
 10. timo

  Unia tytan po myciu

  Lakier "prima sort". Jak kilka lat temu na tym forum pisałem, że nie chcę widzieć u siebie polskich maszyn, bo wolę 20-letnią zachodnią od nowej polskiej, to mnie prawie ukamienowali, bo patriotyzmu we mnie nie ma... A jakoś wszystkie zachodnie starocie, które mam, mają oryginalny lakier, chociaż niektóre dobiegają 30-tki. Ale tego płaskownika obijającego się o siłownik to jakoś nie widzę na tym zdjęciu.
 11. timo

  Farmtrac 675 DT brony

  No właśnie - ważne, żeby CZYTAJĄCY wiedział, o co chodzi. A w poprzednim poście napisałem, co może oznaczać to stare nazewnictwo. Może u Ciebie we wsi każdy wie...
 12. timo

  Farmtrac 675 DT brony

  Co Ty człowieku pierdzielisz? 7 (DK/S 7) z E7 pokrywa się tylko na kawałku (na mniej niż połowie swojej długości w Polsce). Większość DK/S 7 nie jest dawną E7 i jednocześnie większość dawnej E7 nie idzie po DK/S 7. Rozumiem, jakby takie bzdety pisał z przyzwyczajenia jakiś chłop po 50-tce (minimum), ale młody człowiek? To może w ogóle zacznijmy używać nazw dróg z czasów np. napoleońskich. Drogi mają swoje numery i chyba po to je nadano, żeby z nich korzystać, a nie z jakichś starych oznaczeń sprzed prawie 40 lat.
 13. timo

  Farmtrac 675 DT brony

  Kolego, który Ty jesteś rocznik, że operujesz oznaczeniami zniesionymi w 1985 roku? W dodatku nieprecyzyjnymi, bo E7 (później E77) obejmowała na terenie Polski, zależnie od okresu, 3 lub 4 numery dróg krajowych. Równie dobrze to zdjęcie może być zrobione koło Cieszyna, jak i pod Warszawą (a jako E77 nawet pod Elblągiem) lub gdziekolwiek pomiędzy.
 14. timo

  Barany

  Tryka szukam (albo dwóch), oczywiście z papierami - najlepiej Polska Owca Nizinna, ale od biedy może być oś innego z dużych białych ras.
 15. timo

  Pryzma kukurydzy

  No właśnie wiem, że są 2 albo 3 takie MTZ-y w tych stronach, ale mi nie pasowało na Twojego, bo bez "opancerzenia" na kabinie. Bodajże wczoraj mijałem podobnego z gruberem, może to ten.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj