Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Otwarcie nowej siedziby firmy Kubota

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

833 wyświetleń

blog-0327327001404816998.jpg1 lipca oficjalnie otwarto nową siedzibę firmy Kubota w Polsce. Znajduje się ona w miejscowości Piotrówek Mały, niedaleko Warszawy. Jedną z największych zalet nowej lokalizacji jest magazyn, w którym staną maszyny – gotowe do wyjazdu do Dilerów Kubota i klientów.

 

Świętować oficjalne otwarcie firmy przybyli wszyscy zaproszeni goście – Dilerzy marki i kluczowi klienci. Spotkanie rozpoczął Pan Shinichi Yamada, Prezes Kubota (Deutschland) GmbH, niemieckiego przedstawicielstwa koncernu, któremu organizacyjnie podlega polski oddział. W swoim przemówieniu odwołał się do wizji zmarłego niedawno Prezesa Koncernu Kubota, Pana Yasuo Masumoto, który największą szansę dla rozwoju marki Kubota widział w ekspansji na rynku dużych ciągników rolniczych. Po nim głos zabrał pan Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający polskiego oddziału Kubota (Deutschland) GmbH. Przedstawił on historię koncernu, odwołał się do jubileuszu dekady obecności marki Kubota nad Wisłą oraz pokazał, jak szybko firma rozwija się na naszym rynku.

 

Kubota_1.jpg

Kubota_2.jpg

Kubota_3.jpg

 

 

Dokładne plany sprzedażowe omówił Michał Poźniak, Szef Działu Sprzedaży. Część oficjalną zakończyło przecięcie wstęgi i krótkie oprowadzenie po nowych magazynach, w których pomarańczowe ciągniki już czekają na transport do swoich nowych właścicieli. Zwiedzający zwrócili szczególną uwagę na nowe centrum szkoleniowo-serwisowe, a plany dotyczące szkoleń przedstawił Pan Edward Cyc, szef serwisu marki Kubota.

 

Kubota_4.jpg

Kubota_5.jpg

Kubota_9.jpg

 

Na decyzję o otwarciu nowej siedziby wpłynęło kilka czynników, przede wszystkim szybki rozwój sprzedaży. Skłoniło to zarząd koncernu do znalezienia nowej lokalizacji, która zapewni odpowiednio dużo przestrzeni zarówno pracownikom jak i maszynom. To właśnie kolejny powód, dla którego zmiana miejsca siedziby jest tak istotna.

 

Kubota_6.jpg

Kubota_8.jpg

W magazynie stanęły ciągniki rolnicze i komunalne. – Do tej pory nie dysponowaliśmy pomarańczowymi maszynami „u siebie”, na miejscu. Ich obecność to duże ułatwienie pod względem organizacyjnym zarówno dla nas jak i dla klienta ostatecznego. Dzięki temu transport i dostarczenie ciągnika lub maszyny komunalnej będzie jeszcze sprawniejsze – mówi Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Otwarcie nowego budynku zbiegło się w czasie z uroczystością świętowania 10-lecia wejścia koncernu Kubota do Polski. Po dekadzie wytężonej pracy jej przedstawicieli marka wspięła się do pierwszej piątki najlepszych producentów ciągników rolniczych w Polsce.

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×